Praktické tipy

Profesionální kadeřnické potřeby můžete používat i doma

Po návštěvě kadeřnice vlasy vždy vypadají úplně jinak, než když si je upravíte doma. Není to jen tím, že je kadeřnice zkušená a ví, jak vzít do ruky kartáč a fén. Velký vliv mají také profesionální přípravky určené k péči o vlasy. Ty si ale v dnešní době můžete pořídit i domů.

Některé značky, jež používají i profesionálové, se pomalu dostávají také do českých drogerií. Obyčejně v nich koupíte výrobky Schwarzkopf, Londa či L’oreal. Ty ostatní si můžete objednat online.

I vaše vlasy mohou být pevné a lesklé

Sháníte profesionální šampon na vlasy nebo spíš vlasovou péči a regeneraci? Roztřepené konečky, suché a unavené vlasy jsou poměrně běžným problémem. Profesionálové na ně používají například:

Keratinové masky Novex – brazilský keratin posiluje a vyživuje strukturu vlasových vláken. Vlas revitalizuje a zajišťuje lesk. Masky se vmasírují do vlasů, zakryjí fólií, nechají působit 5 minut a opláchnou. Pro intenzivní regeneraci je doporučeno působení 25 minut.

Péči Selective Caviar – pod značkou Selective Caviar se prodávají šampony i masky. Jsou obohaceny o extrakt z černého kaviáru, který vlasy chrání, dodává jim lesk, jemnost i hedvábnost.

Oba dva tyto produkty a mnoho dalších najdete v e-shopu A-vlasy.cz, z nějž nakupují i kadeřnictví.

Nečekejte na otevření kadeřnictví, starejte se o své vlasy doma

Kadeřnictví jsou zavřená už několik měsíců a spousta žen i mužů na jejich otevření čeká jako na smilování. Nečekejte, pomozte si sami. Nakupte profesionální kadeřnické potřeby a obnovte krásu svých vlasů i doma. S kadeřnickými nůžkami si určitě zvládnete vlasy trochu zkrátit. S profesionální barvou se nemusíte bát nemilého výsledku barvení vlasů. S dobrými natáčkami si vykouzlíte účes jako od kadeřnice.

Vážně se nebojte. Dobré vybavení znamená půl úspěchu. Pozvěte si domů třeba kamarádku, ve dvou to bude jednodušší a zábavnější. Třeba zjistíte, že nechávat spoustu peněz v kadeřnictví je zbytečné. Koupit kadeřnické potřeby a starat se o své vlasy doma vás vyjde levněji.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */