Praktické tipy

Jazyková škola v Praze láká na akční nabídku podzimních kurzů

Nový semestr je za rohem, což neznamená začátek výuky pouze pro vysokoškolské studenty. Kurzy se otevírají také pro všechny, kdo mají chuť a motivaci zlepšovat své jazykové dovednosti. Pražská jazyková škola Britannika aktuálně láká na akční nabídku kurzů startujících na podzim.

Britannika funguje jako jazyková škola v Praze již od roku 2009. Aktuálně vyučuje deset světových jazyků, a to různou formou. Zájemci si mohou vybrat individuální, skupinové i firemní kurzy se všeobecným zaměřením, ale také obchodním či jinak specializovaným. Přihlásit se dá do konverzačního kurzu či k přípravě na zkoušku. V nabídce nechybí ani intenzivní a víkendové kurzy, dále pak studijní pobyty v zahraničí na Maltě, v Itálii, ve Španělsku.

Britannika je nachystaná na jakoukoliv situaci

Britannika se nenechá jen tak něčím zastavit. Tato jazykovka Praha je připravena na jakoukoliv situaci, a dokonce již nyní dává studentům na výběr, zda upřednostňují prezenční, nebo online formu výuky. V případě, kdy by musely být školy uzavřeny, by výuka samozřejmě dál pokračovala v online podobě.

Užijte si kurz za výhodnou cenu bez dodatečných nákladů

Až do 23. září je možné se u Britaniky zapsat do podzimního semestru se zvýhodněnou cenou. Cena je navíc konečná, nebudete nic platit ani za učebnice, jazykovka je totiž půjčuje. Je to obrovská výhoda, protože, jak nejspíš víte, jazykové učebnice jsou drahé a po absolvování kurzu vám jsou k ničemu. Neutrácejte peníze zbytečně.

Začněte vyplněním rozřazovacího testu

Máte už nějaké jazykové znalosti, které toužíte vylepšit? Pak začněte jazykovým testem na webových stránkách jazykovky. Je to nutný začátek, jenž vám pomůže vybrat si správný kurz. Nebudete si v něm pak připadat nepatřičně, dobře zapadnete jazykovou úrovní – nebude pro vás ani lehký, ani složitý. Nebojte, test není dlouhý a hned po jeho vyplnění vám budou nabídnuty odpovídající kurzy. Tak vzhůru do toho!

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */