Praktické tipy

Šicí stroje Brother jsou revolučním řešením v oblasti domácí výroby

Švadlenky mohou zaplesat. Na trhu jsou konečně průlomové šicí stroje Brother, které svými užitečnými funkcemi splňují všechny odvážné sny a představy o bezproblémové domácí výrobě. Značka Brother představuje šicí stroje nadprůměrné kvality, jež ocení každá zručná hospodyňka i méně zkušená švadlenka.

Automatické funkce za rozumnou cenu

Přednosti šicích strojů Brother vynášejí značku nad ostatní výrobce. Především snadná obsluha, spousta užitečných funkcí a nepřemrštěná cena jsou důvody, proč se šicí stroje Brother dostávají na čestné pozice domácnosti, jíž pevnou rukou vládne zručná žena. A tak je možné si za necelé tři tisíce korun pořídit jednoduše ovladatelný mechanický šicí stroj s celokovovou vnitřní konstrukcí, mnoha programy včetně čtyřkrokové knoflíkové dírky. Samozřejmostí je u většiny strojů LED osvětlení, které ocení především osoby s horším zrakem nebo ženy pracující ve ztížených světelných podmínkách. Sofistikovanější šicí stroje Brother se od nejjednodušších typologií liší snad jen více programy nebo větším množstvím knoflíkových dírek a o něco vyšší cenou.

Šicí stroje Brother pro náročné švadlenky

Náročnější zákaznice si vybírají šicí stroje Brother až se stovkou a vícero programy, softwarem pro patchwork, automatickým odstřihem nitě a podobně. Ani tady však cena není nikterak přemrštěná, přihlédneme-li k faktu, že tyto šicí stroje se používají v profesionálnějším prostředí. Unikátní šicí stroje v řádech třiceti tisíc korun a výše jsou vybaveny automatickými funkcemi a dokonce i vyšívacím systémem. Dá se říci, že takové šicí stroje již za vás pracují samy.

Společnost Brother na Facebooku

Firma Brothers a její zaměstnanci se chtějí více přiblížit svým zákaznicím, a to stávajícím i potenciálním. Byl proto založen profil firmy Brother na Facebooku. Pojďte se společně podělit o zážitky, předvést svá ušitá díla a pochlubit se vlastními výtvory. Rodina Brother vás ráda přijme za své členy!

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */