Praktické tipy

Schopný a loajální zaměstnanec má cenu zlata. Kde ho najdete?

Pustila jste se do podnikání a záhy zjistila, že najít spolehlivého a svědomitě pracujícího zaměstnance, který je navíc kvalifikovaný a zkušený, není nic jednoduchého? Bohužel je to tak – hledání někoho takového bývá zdlouhavé a s nejistým výsledkem. Jak z toho ven?

Obraťte se na profesionály, ušetříte čas i nervy

Nábor zaměstnanců obvykle probíhá formou přijímacího pohovoru. A teď si představte, kolik času výběrem vhodného pracovníka strávíte, pokud se na danou pozici přihlásí minimálně desítky zájemců. Zatímco budete trávit dlouhé hodiny rozhovory s lidmi, z nichž vás drtivá většina pouze připraví o čas a nervy, váš byznys bude stagnovat. Navíc můžete udělat zbytečnou chybu – špatně odhadnete schopnosti vybraného kandidáta, což vás v budoucnu vyjde draho.

S ohledem na výše uvedené je mnohem efektivnější spolupráce s renomovanou personální agenturou. O nábor zaměstnanců se postará profesionál a vy se můžete věnovat vlastnímu byznysu.

Služby personální agentury jsou navíc podstatně levnější než zřízení personálního oddělení a jsou si toho vědomy i velké firmy, které řeší nábor nových pracovníků neustále. V takových případech šetří agenturní zaměstnávání ještě více času a finančních prostředků.

Co vás při spolupráci s personální agenturou čeká a nemine?

Rozhodnete-li se služby personální agentury vyzkoušet, obraťte se na někoho, kdo se v oboru těší dobrému jménu. Například na personální agenturu Praha – Axial Personnel Agency, která na trhu práce působí přes 20 let.

Jakmile agenturu kontaktujete a specifikujete své požadavky, odborníci se pustí do hledání zaměstnanců. Důkladně je prověří a zajistí i výběrové řízení. Personalisté pracují samostatně a nezatěžují své klienty zbytečnostmi.

Spoustu užitečných informací najdete na www.axial.cz a na www.agenturnizamestnavani.cz.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */