Praktické tipy

Hledáte ideální místo pro svatební hostinu v Brně? Máme pro vás skvělý tip

Svatební sezóna je v plném proudu. Pomalu se začínají plnit i termíny na příští rok. Dokonce některá místa jsou obsazena na dva roky dopředu. Pokud jste byla s partnerem na dovolené a jako suvenýr jste si přivezla namísto magnetky na lednici zásnubní prstýnek, měla byste uvažovat nad tím, kde se váš velký den odehraje.

Jestliže plánujete svatbu v jedné z nejkrásnějších moravských metropolí, nabízí se vám hned několik restaurací, vináren, penzionů a hotelů. Jakmile do vyhledávače zadáte „svatby Brno“, zobrazí se vám stovky podniků, ovšem ne všechny dokážou naplnit vaše očekávání. Doporučujeme sáhnout po restauraci, která má se svatebními hostinami a firemními akcemi už nějaké zkušenosti.

Představujeme vám penzion Kovárna

Ojedinělou atmosféru na vás dýchnou prostory penzionu Kovárna. Pro svatby jsou totiž připravené klenuté vinné sklepy doplněné krbem. Jestliže si přejete, aby byl váš den D podle vašich představ, je nezbytné naplánovat ho do nejmenších detailů. O všechno se vám může postarat samotný penzion, který dokáže zajistit kompletní servis.

Stačí prozradit, jakou výzdobu byste chtěla, nemusíte nic shánět, protože o všechno se provozovatelé postarají. Po obřadu si vychutnáte menu o čtyřech chodech, a potom si užijete spoustu zábavy v prostředí vinných sklepů. Večer nezůstanou svatební hosté hladoví, protože penzion připraví večeři formou teplého a studeného rautu.

Pokud ne svatba, tak klidně i rozlučka se svobodou

Jestli jste si pro svatbu vybrala už jiné místo, nevadí. Vinné sklepy mají otevřené dveře i pro akce jako rozlučka se svobodou. Vdáváte se jen jednou za život, a tak je potřeba se se svobodou pořádně rozloučit. Veškeré informace o prostorech a službách penzionu Kovárna najdete na webové stránce http://www.penzionvinarnabrno.cz/svatby/.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */