Praktické tipy

Překvapte svého muže: Darujte mu personalizované činky

Že jste tento pojem ještě nezaregistrovaly? Nic vám neuniklo, protože se jedná o zcela výjimečnou novinku, o které zatím moc lidí neví. Proto takovým dárkem svého partnera potěšíte. Věnujete mu něco, co nikdo jiný nevlastní, a navíc tento dar dokonale charakterizuje vášeň dané osoby.

Originální e-shop s činkami s vlastním textem

Samozřejmě, že z takového dárku nemusí mít radost pouze muži. I dámy, které milují fitness, potěší činky s jejich iniciály, celým jménem, přezdívkou či motivační větou jako například „Cvičím pro krásu“. Vaší fantazii se meze nekladou, pouze volte kratší slovní spojení, aby byl výsledný text snadno čitelný. Slova se gravírují do kotouče, jenž se následně umístí na hřídel. Vybírat můžete z mnoha gramáží, běžných pro tyto sportovní pomůcky. Není ovšem problém zadat i vlastní požadavek na hmotnost. Pokud nejen partner, ale i vy milujete fitness, dokonce jej provozujete společně a jedná se o styl, jenž vás spojuje, můžete pojmout dárek k výročí originálně. Jste spolu 12 let? Nechte na kotouč vyrýt „12 let“ a připojte „Za každý rok jeden gram“. Unikátní dárek k oslavě, že? Na druhý kotouč lze napsat vaše jména či cokoli jiného.

Snadné objednání personalizovaných činek

Tuto službu najdete na internetu, stačí kontaktovat e-shop https://www.mojecinka.cz, jenž ji nabízí. Vyberete si příslušné kotouče, objednáte hřídele, zformulujete požadovaný text a následně vám výrobce zašle grafický návrh, na němž uvidíte, jak budou činky vypadat. Výroba probíhá krátkou dobu, což představuje další devizu této služby. Unikátní dárek potěší každého, kdo miluje sport a má rád originální věci. Co jiného ho může potěšit než prezent, který nemá nikdo jiný na světě a navíc se vztahuje k jedné z jeho vášní? Originální služba, o níž moc lidí zatím neví, tudíž překvapení bude o to větší.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */