Praktické tipy

Chcete mít auto jako ze škatulky? Jeďte do automyčky v pražském Karlíně

Pokud jste si před nedávnem koupila automobil, zřejmě se snažíte o jeho vzhled pečovat stejně kvalitně jako o ten svůj. Přece jen, čistý automobil je jakousi vaší vizitkou. Představte si, že jedete na důležitou pracovní schůzku a vystoupíte ze zabláceného vozidla. Zřejmě byste takovým způsobem dojem na potenciálního obchodního partnera či zákazníka neudělala. V následujících řádcích vám prozradíme, proč jezdit pravidelně do myčky a kam vyrazit za čistotou v pražském Karlíně.

Co žena, to naprosto jiný přístup k údržbě automobilu. Zatímco některé ženy vnímají automobil pouze jako dopravní prostředek, jiné si zase nechávají záležet i na jeho vzhledu, čistotě a detailech. Pokud patříte právě do druhé skupiny, zřejmě vám vrtá hlavou, která automyčka Praha 8 (Karlín) je nejlepší.

Proč jezdit do automyčky?

Přinejmenším jednou za rok by si mělo každé vozidlo dopřát sprchu v automyčce, a to nejen z estetických důvodů. Jestliže si automobil čistíte ručně sama, nejste schopná odstranit veškerou mastnou špínu, ta v průběhu roku na sebe natahuje další škodlivé látky, například agresivní posypovou sůl, což zevnějšku automobilu rozhodně neprospívá. Sama se, bohužel, do určitých spár vozidla ani nedostanete.

Proč zapomenout na klasické automyčky?

Běžným automyčkám, které najdete u takřka každé benzinové pumpy, se snažte vyhnout, protože k laku jsou nešetrné. Potom byste jen nadávala na nevzhledné škrábance, které kartáče často způsobují. Jakmile do vyhledávače zadáte frázi „automycka Praha“, nabídnou se vám i firmy provádějící ruční mytí a voskování. Vybrat si můžete hned z osmi balíčků služeb. Chcete vyčistit pouze exteriér, nebo byste ráda chtěla mít čistý i interiér? Zarezervujte si termín, protože automyčka má velice rychle zaplněné termíny.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */