Praktické tipy

4 situace, kdy je k nezaplacení rozvoz květin

Není jediný důvod, proč byste své nejlepší kamarádce nemohla dát k narozeninám či k jiné příležitosti úžasnou kytici. Za nejlepší kamarádkou si můžete dosadit také maminku, sestru, učitelku svých dětí a mnoho dalších osob (včetně mužů), které si čas od času zaslouží býti obdarované. Ale tím se v následujících řádcích se používat nebudeme. Naopak vám prozradíme, kdy má smysl objednávka květin on-line. Ano, čtete správně – nemáme nic proti klasickému kamennému květinářství, ovšem v některých situacích je mnohem lepší objednávku na klikat přes internet a využít rozvoz kurýrem.

Když chcete někoho překvapit

Příjemná překvapení má rád každý. Představte si situaci, kdy příjemce absolutně netuší, že jste si pro něj přichystala něco krásného. Najednou uslyší zvonek, zajde se podívat přes kukátko a uvidí kurýr a třímající ho puget či jinou kytici.

Když máte naspěch a nestíháte

Někdy je to stres. Nezbývá vám ani minuta navíc – natož tolik času, a vy jste ho mohla ztrácet cestou do květinářství. Jenomže vy tu kytici darovat chcete, tak proč to ne vyřešit elegantním způsobem, objednávkou přes internet? Z pohodlí domova či kanceláře vyberete květiny podle svého vkusu a zbytek necháte na kurýrovi. Ty dorazí ve smluvený čas na místo určení. Jednodušší už to být nemůže.

Když nestíháte, nechte to na kurýrovi. Zajistí odvoz květin na místo určení ve správnou dobu.

 

Když jste na dovolené nebo na služebce

Válíte se na pláži někde u moře, nebo vás jen nadřízený poslal na nudnou pracovní cestou na druhý konec republiky?  Zkrátka jste mimo domov a nebudete schopná pro květiny zajít osobně, a proto vám nezbude než využít on-line objednávku a následný rozvoz květin po Brně či v jiném městě..

Když máte strach, aby se květinám nic nestalo

Dopravit květiny do cíle ve stoprocentním stavu může být nepřekonatelný problém. Respektive tehdy, když vám začne házet klacky pod nohy matička příroda. Silný vítr, déšť, kroupy… nic z toho květinám nesvědčí. Katastrofálně může skončit také přeprava MHD, kde vám kytku pomačká někdo ze spolucestujících. Pokud máte tušení, že by převoz nedopadl dobře, nechte to na kurýrovi.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */