Praktické tipy

Ohromte zákazníky rychlým dodáním zboží po Praze

Dodací lhůty a vůbec doprava zboží jsou největšími úskalími e-shopů. Nakupovat online je pohodlné a levné, jenže kdo má čekat dva nebo tři dny, než zboží dorazí? Dva dny kolikrát balíček cestuje i v rámci Prahy. Přitom řešení by bylo jednoduché, stačilo by předat balíček kurýrovi místo nepružné přepravní společnosti.

Kdyby se všechny pražské e-shopy naučily využívat kurýrní služby Praha, zákazníci by byli jistě spokojení.

Přepravuje se nepřetržitě, i o víkendu

Problémem standardních přepravních společností je, že fungují jen během všedních dnů, a to často v hodiny, kdy je normální člověk v práci nebo ve škole. Naproti tomu kurýrní služba Praha RychlýPřevoz.cz funguje nepřetržitě, 7 dní v týdnu a 24 h denně. Udělá maximum, aby zásilka zdárně dorazila do cíle, a to klidně už do 30 minut. Problém není ani s dobírkou.

Zákazník si může připlatit

První, co bude provozovatele e-shopu zajímat, je cena. Takhle rychlé doručení bude určitě dražší, že? Ono vás ale nic takového zajímat vůbec nemusí. Poštovné stejně u většiny e-shopů platí zákazník, tak mu dejte možnost volby. Pokud bude chtít balíček doručit expresní rychlostí, prostě si za rychlou službu připlatí.

Žádné starosti navíc

Jestli se děsíte spolupráce s další přepravní společností, jsou vaše obavy taktéž zbytečné. Na RychlýPřevoz.cz si vytvoříte svůj účet a pak už jen zadáváte objednávky online. Systém objednávek je propracovaný, vidíte v něm i historii, každý měsíc dostáváte zdarma report. Služby jsou fakturovány jednou měsíčně, dobírky vám chodí na účet jednou týdně. Na orientační ceny se lze podívat na webových stránkách, liší se podle priority doručení i přepravní metody (například kurýr na kole je levnější než kurýr s dodávkou). Konkrétní údaje však uvidíte v kalkulačce, kam zadáte přesné informace o dané zásilce.

Možnost expresního doručení by mohla být právě tím, čím se odlišíte od konkurence. Tak na co ještě čekáte?

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */