Péče o tělo, kosmetika a parfémy Zdraví a krása

Objevte výhody skleněných pilníků. Proč na ně ostatní ženy nedají dopustit?

Perfektního vzhledu dosáhnete jen za předpokladu, že nepodceníte žádný z aspektů komplexní péče. Ženy nejčastěji zapomínají na nehty. Dokonalá manikůra přitom umocní celkový dojem z jinak skvělého looku. Ruce zkrátka neschováte a nebudete-li o nehty náležitě pečovat, okolí si o vás pomyslí své. A protože se neobejdete bez pilníku, prozradíme vám, jak si počínat při výběru. Není totiž pilník jako pilník…

K dostání jsou pilníky z různých materiálů. Možná máte svého favorita, kterého používáte řadu let. Přesto byste měla vyzkoušet i něco nového, protože sortiment manikůrních pomůcek zažívá neustále inovace. Skvělou volbou je skleněný pilník – pravděpodobně si ho okamžitě zamilujete a nedáte na něj dopustit.

Skleněné pilníky jsou velmi šetrné a účinné, a to díky jemné brusné ploše, která se vyrábí chemickým leptáním. Péče o nehty je mnohem jednodušší, protože nedochází k nerovnoměrnému pilování a nežádoucímu třepení. Jinými slovy – ideální volba pro ženy se slabšími a lámavými nehty.

Co se týče pevnějších nehtů, pilování zabere o něco více času, ale na druhou stranu se nemusíte bát poškození jako v případě kovových pilníků. Výsledek bude stát za to!

K dalším výhodám skleněných pilníků patří vysoká úroveň hygieny. Sklo nekoroduje, nenasakuje vlhkost a netvoří se na něm plísně. Jakmile skončíte s pilováním, jednoduše ho opláchnete vodou, případně sterilizujete ve vařící vodě.

Máte snad strach z toho, že se vám skleněný pilník při prvním pádu rozletí na kousíčky? Kvalitní tvrzené sklo sice nevydrží úplně všechno, ale snese opravdu hodně. A pořídíte-li si pilník včetně pouzdra, nemusíte se bát vůbec ničeho.

Taky co vy na to? Vyzkoušíte skleněný pilník? Kvalitní kousky (mimo jiné velmi pěkné na pohled) seženete u specializovaného prodejce enii-nails.cz.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */