Péče o tělo, kosmetika a parfémy Zdraví a krása

Multifunkční kosmetické přístroje šetří čas, peníze i místo

Chcete být krásná a vitální? Pak vám nezbude, než svému tělu věnovat náležitou péči. Ta vás bude stát spoustu peněz a času. Ale jde to i jinak. Můžete vyměnit návštěvy v kosmetických salónech za multifunkční kosmetické přístroje, které zvládají množství funkcí. Prozradíme vám, proč si pořídit dva pomocníky s celkem osmi nástavci. Stojí jen zlomek toho, co byste utratila za procedury u kosmetičky a zaberou vám jen trochu místa!

Nexon Beauty 5v1

Multifunkční kosmetický přístroj Nexon Beauty 5v1 toho umí víc než dost. Jen málokdo by od tohoto kompaktního pomocníka čekal, že zvládne hloubkové čištění (ano, zbaví vás černých teček i akné). Zároveň příjemně masíruje obličej (vydává až 750 pulzů za minutu), čímž ho prokrvuje a zpevňuje. Třetí hlavice slouží jako epilátor na obličej a poradí si i s velmi krátkými chloupky (od 0,005 cm). Za zmínku stojí také efektivní dámský holící strojek, se kterým se zbavíte chloupků i z problematických partií jako jsou třísla. Poslední hlavice zastává funkci brusky na paty. Disponuje brusným válečkem s rotací 360°, takže se ztvrdlé kůže zbavíte rychlostí blesku a bezbolestně.

nexon-beauty-5v1

Nexon Nail 3v1

Druhý přístroj značky Nexon slouží pro šetrnou péči o nehty. Můžete ho mít neustále u sebe, takže si je už nebudete „muset“ kousat. Díky Nexon Nail 3v1 upravíte nehtíky za pár minut. Kombinuje dvou rychlostní elektrický pilník na nehty, brusku a leštičku.

Úprava nehtů probíhá ve třech krocích. Nejprve jim dodáte požadovaný tvar, poté povrch zbrousíte dohladka a o finální úpravy se postará bruska na nehty.

nexon-nail-3v1

Kde přístroje seženete?

Oba multifunkční kosmetické přístroje najdete v nabídce internetové drogerie Xantea.cz, která při nákupu nad 1500 Kč neúčtuje poštovné. Zboží si lze vyzvednout na některém ze 130 odběrných míst.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */