Bydlení

Nový svěží vzhled vaší ložnice

Jestliže je v domě místnost, která naprosto skutečně odráží váš osobitý styl, vkus a smysl pro komfort, pak je to určitě ložnice. Současné trendy sází na přirozenost a jednoduchost, ale obsahují také prvky jasných barev. Svůj nový návrat slaví i tapety, závěsy, polštáře a koberce. Pokud budete rekonstruovat ložnici a hledáte nové podněty, jak jí vtisknout novou podobu, volte kvalitní materiály.

Přírodní materiály i motivy a organické povlečení

Nejnovějšími trendy v interiérovém designu jsou přírodní materiály organického původu. Nechte se inspirovat bohatou paletou těchto kvalitních materiálů. Patří k nim len, bavlna, satén, samet, kůže, kámen či dřevo. Jejich kombinace působí v ložnici zdravě a svěže. Pro navození maximálního pohodlí bude vhodné použít především dřevo a elegantně jej propojit s pěkným povlečením. Volte kvalitní prostěradla a povlečení.

Pro inspiraci pro styl ložnice se můžete vydat třeba na sever. Ze severských zemí k nám zvolna přichází nové trendy, které zdůrazňují čisté linie, velmi jednoduchý design, ale i geometrické tvary. Charakterizuje je jemný vzhled, který se odráží v rámu postele, na nočních stolcích i v doplňcích. Opravdu skvělou kombinací a také prototypem této skandinávské jednoduchosti je známá kombinace podlahy, nábytku i postele ze světlého dřeva, k nim do šeda laděné stěny a luxusní světlá prostěradla a povlečení.

Barvou sezóny je tyrkysová

Nové trendy na rok 2017 staví do popředí barvu tyrkysovou. Jak známo, že modrá i zelená je do ložnice jako stvořená a ověřená již po léta. Barvu volte v jemných pastelových odstínech a příliš to s ní nepřehánějte, ať není moc ostrá. V ložnici máte relaxovat a spát. Tyrkysová barva vnese do vaší místnosti klid, čistotu a svěžest. Může v jemných odstínech pokrývat větší, ve výraznějších jen drobnější plochy.

Na nábytek se hodí jako lem závěsných skříněk, můžete stejnou barvou olemovat i závěsy. Tyrkysové ložní povlečení se velmi hodí k módním přírodním texturám. Tyrkysová barva velmi dobře ladí i s odstíny šedé, bílé, krémové a béžové barvy. Lze ji také dobře kombinovat s jemnými žlutými a limetkovými tóny.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */