Bydlení

Zahradní párty stany: Užijte si zábavy i za nepříznivého počasí

Léto přímo svádí k pohodovému pobytu v exteriéru a posezení s přáteli. Jestliže si chcete užívat těchto volných chvilek třeba při dámské jízdě i vy, stojí za to popřemýšlet o pořízení správného zastřešení. Jestliže byste rády pergolu nebo markýzy, počítejte s tím, že budete muset z peněženky vytáhnout nemalý finanční obnos. Příchozí navíc takovéto prostředí pravděpodobně ani neocení. I proto se vyplatí vsadit na párty stany. Jejich postavení je jednoduché, rychlé a vypadají také perfektně. Jak tedy vybrat ten správný? Držte se našich rad a neučiníte krok vedle.

Bytelná konstrukce zahradního stanu jako základ

V první řadě je nutné u zahradního párty stanu myslet na to, aby disponoval spolehlivou pevnou konstrukcí. Vyrobena by měla být z kovu, případně hliníku. Pozor na příliš tenké trubky, aby se neohýbaly při působení větru. Stejně tak se nesmí stát, že se ohnou při stavění stanu. Nezapomínejte si také zkontrolovat kvalitu spojovacího materiálu. Ten by měl být precizně pozinkovaný, případně vyrobený z nerezu. Podívejte se i na místa, kde dochází k uchycení látky ke konstrukci.

Aby vám v párty stanech nepršelo na hlavu

Je jasné, že odolné vůči dešti jsou pouze některé modely. Přesto se vyplatí zaměřit se na voděodolnost látky, jež tvoří plášť zahradních párty stanů. Mnohé jsou schopné odolat vodě jenom v minimálním množství. Podívejte se, jak je látka pevná. Už na dotek se logicky můžete přesvědčit o její tloušťce. Údaje jsou samozřejmě uvedené i přímo u konkrétních výrobků.

Je libo nůžkových stanů?

Výbornou volbou jsou nejen klasické, ale i třeba nůžkové stany. Jejich jednoduchá konstrukce, bytelnost a dokonalý design uchvátí kdejakou návštěvu. Oblíbené jsou i mobilní stylové zahradní altánky. Výběr je zkrátka velmi pestrý a je pouze na vás samotných, do jakého designového provedení půjdete.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */