Bydlení

Kusové koberce: Skvěle vypadají perské i moderní

Přemýšlíte nad tím, jak zútulnit bydlení, ale došly vám všechny nápady? Pokud máte nějaké finance „bokem“ a neváháte s investicí do dražších doplňků, máme pro vás super tip. Co byste řekla na exkluzivní kobereček, který pozvedne úroveň vašeho příbytku zase o laťku výše? Prozkoumali jsme pro vás největší nabídku orientálních a perských koberců v České republice. Ještě před tím vám však prozradíme, proč byste si ho vůbec měla pořídit.

Proč potřebujete pořádný koberec?

Plovoucí podlaha, parkety a dlažba jsou trendy a modernímu interiéru sluší, ale přesto byste nad koberci neměla přivírat oči. Alespoň nad kusovými, které mohou stávající podlahovou krytinu skvěle doplnit. Vždyť ještě relativně nedávno byly výsadou majetnějších vrstev a dodnes si zachovaly exkluzivitu sobě vlastní.

Zároveň se najde množství praktických důvodů. Koberce slouží jako pohlcovače prachu a nečistot. Budete-li se o něj pravidelně starat, získáte skvělý „filtr“, který pročistí vzduch v místnosti. Pro alergiky jako stvořené!
Další skvělou vlastností je komfort. Koberce jsou teplé, měkké a velmi pohodlné. Ještě větší přínos mají z estetického hlediska – ať už si nakonec vyberete „peršana“ nebo jiný typ, získáte jedinečný doplněk, který si navíc drží svoji hodnotu.

Co najdete u Buchary?

Známý prodejce kusových koberců Buchara nabízí perskou klasiku, nepálské, turecké, turkmenské, pákistánské či gabbeh koberce. Nechybí ani kožené a další typy koberců. A protože jde o specialistu, který danému sortimentu rozumí, můžete si na jeho blogu přečíst všechny důležité informace ohledně výběru, čištění a souvisejících témat.

Pro aktuální nabídku zamiřte na web nebo do kamenné prodejny v Praze, kde můžete na nákup získat nemalou slevu. A jen tak mimochodem, najdete v ní také moderní koberce – buchara.cz.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */