Mixér

Kde jinde si užijete pohádkovou svatbu než na jižní Moravě?

Svatební den patří jednoznačně k nejvýznamnějším okamžikům v životě každého. Místo, kde se bude konat obřad i následná hostina by tak mělo být doslova pohádkové a nabízet vše, co očekáváte. Kouzelnou atmosféru, báječné jídlo i pití a komfortní prostředí.

Chtějte to nejlepší

Svatba na jižní Moravě znamená spojení překrásné přírody, báječného vína a přátelských lidí ochotných připravit vám svatbu snů. Rodinné vinařství Holánek vám zajistí nezapomenutelné chvíle. Až budete hledat svatební místa jižní Morava, nesmiřujte se s kompromisy. Vinařský dvůr na faře v barokním stylu a s vinným sklepem starým více než 200 let je skvělou volbou.

Řekněte si „ano“ mezi vinicemi nebo na farské zahradě

Svatba jižní Morava, to je mimo jiné možnost obřadu přímo mezi vinicemi. Jen si to představte. Všudypřítomná vinná réva mezi zdmi barokní fary, výhled na Pálavu, vy a vaši nejbližší. Vinařský dvůr na faře Holánek vám rád zprostředkuje i svatbu v jeho zahradách. Případně se vám nabízí i nedaleký kostel sv. Bartoloměje.

Veškeré přípravy nechte jiným

Se samotnou přípravou obřadu i hostiny si nemusíte dělat těžkou hlavu. Soustřeďte se plně na pocity toužebného očekávání a radosti. Vinařství Holánek vám zprostředkuje služby svatební manažerky, která je schopna vám připravit svatbu na míru. Svatební menu, výběr kvalitního místního vína i program tak budou připraveny zcela podle vašich požadavků. Vinařský dvůr na faře se zvládne hravě postarat až o 100 osob.

Ubytování je zajištěno v několika komfortních hotelech a penzionech

Po krásném, přesto však náročném dni máte vy, stejně jako svatební hosté možnost ubytování v penzionu či hotelu podle vašeho výběru. Příjemné a pohodlné prostředí uspokojí vaše nároky a připravený svatební pokoj pro novomanžele vás jednoduše okouzlí.

Budete se rádi vracet

Buďte si jisti, že do Vinařského dvora na faře Holánek se rádi vrátíte. Třeba v rámci firemní akce nebo až budete na kole poznávat krásy jižní Moravy. Každodenní degustace vín vás jistě přiměje odbočit z cyklostezky a navštívit vinný sklep.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */