Móda a styl Trendy hadříky a tipy na nákup

Jak vypadají dámské plavky v roce 2014?

Sotva jsme uložily teplé kabátky a svetříky do skříně, už abychom vybíraly plavky pro rok 2014. Ale ruku na srdce, které z nás to vadí? Na koupací sezónu se těšíme a hledáme informace jak zhubnout do plavek. A samozřejmě i inspiraci ohledně nových trendů, které budou letos v kurzu. A jak jste na tom vy? Už máte nakoupeno, nebo stále studujete, jak by měly plavky pro letošní sezónu vypadat? Máme pro vás několik několik zaručených tipů, díky kterým rozhodně nešlápnete vedle!

Hravé léto plné svěžích motivů

Plavky 2014 bychom mohli definovat jako hravé až extravagantní. Pryč s nudou a průměrností, u vody se přece chcete ukázat a strhnout na sebe všechnu pozornost.

Mezi ústřední motivy, které budou letos dominovat, patří – světe div se – puntíky. Vzor, který se do popředí dostává s železnou pravidelností, je opět trendy a pokud vsadíte právě na něj, nebudete litovat. Díky puntíkům dostane vrchní díl plavek grády a přitáhne pozornost mužů (a závistivých dam) jako magnet. Dejte si proto pozor na výběr košíčků a pokud nedisponujete bujnějším poprsím, zvolte důmyslné plavky s push-up efektem.

Puntíky a puntíčky to samozřejmě teprve začíná a ty odvážnější z vás jistě potěší květinové vzory nebo něco ještě vykřičenějšího – třeba leopardí vzor.

Barvy a střihy

Co se barevnosti týče, žádný módní guru se nevyslovil proti jakékoliv barvě a to znamená jediné – vyberte si tu, ve které se cítíte nejlépe a která sedne k vašemu fototypu. Černá, tyrkysová, bílá nebo růžová – letos na tom opravdu nezáleží. Nicméně nezapomínejte na to, že některé barvy nepříjemně rozšiřují a pokud jste se ještě nedostala na ideální váhu, vsaďte na osvědčenou „zeštíhlující“ klasiku. Stejně postupujte i při výběru střihu a pokud vás trápí širší boky, vyřešte to elegantní zavinovací šálou. Vypadá exoticky a zakryje to, co by nemělo být vidět.

 

Novou kolekci plavek pro rok 2014 najdete v oblíbeném e-shopu www.intimia.cz. Čekají na vás stylové dvou i jednodílné plavky, které jdou ruku v ruce s nejnovějšími trendy. Ceny jsou příjemné a stejně dobře nakoupí i váš partner. Intimia.cz navíc nabízí také klasické i eroticky laděné spodní prádlo a spoustu doplňků. Ze 4 200 kousků zboží si určitě vyberete i vy. V Praze je odběr zdarma a pokud nebudete spokojená, můžete plavky do 14 dní vrátit. Tak hurá nakupovat!

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */