Praktické tipy

Chcete hovořit plynné anglicky? Víme, kde vás to naučí

Rozhodla jste se, že uděláte velký krok kupředu a najdete si nové zaměstnání, ale narazila jste na požadavek, který momentálně nedokážete splnit? Pokud jde o znalost angličtiny, ta je skutečně v dnešní době takřka nezbytná. Často je vyžadována i na pozicích, kde by to člověk nečekal. Co si však počít v případě, že umíte anglicky maximálně pozdravit a říct na shledanou? Nezbude vám, než se přihlásit na dobře koncipovaný kurz.

Děti se učí jazyky lépe, dospělí musí zabrat

Kéž byste se mohla po dobu učení angličtiny vrátit do dětských let. Proč? Protože v období od tří do 6 let je lidský mozek schopen absorbovat nejvíce informací. Právě proto se malé děti učí cizí řeči velmi snadno, zatímco dospělým to do hlavy příliš neleze.

Ale protože nemáte stroj času, budete se muset o to víc snažit. Nebudete první ani poslední, kdo s výukou začal až v pozdějším věku. Naprosto klíčový je však výběr jazykové školy. Zaměřte se na instituce s dobrým jménem a neváhejte si připlatit za kvalitní výuku. Jinak by se mohlo stát, že ztratíte spoustu času a nic se nenaučíte.

Britannika je jiná než šedý průměr

Hledáte-li jazykovou školu v hlavním městě, pak dříve či později narazíte na Britanniku. Jazyková škola Praha byla otevřena v roce 2009 a od té doby si drží skvělou pověst. Získala si ji zajímavým výukovým programem, ale také kvalifikovanými lektory s lidským přístupem a různými bonusy (zapůjčení učebnic, věrnostní slevy atd.).

Jazyková škola Praha 2 nabízí atraktivní kurzy angličtiny všem věkovým skupinám. Na své si přijdou teenageři i lidé v pokročilém věku. Ročně kurzy projde více než tisícovka studentů, kteří se mimo angličtiny učí i jiné jazyky. Kromě všeobecných kurzu jsou v nabídce také úzce specializované programy.

Výuka probíhá moderním způsobem a lektoři kladou důraz na kreativní procvičování ústních i písemných dovedností. Podrobné informace najdete na www.jazykovekurzypraha.cz.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */