Praktické tipy

Fotokniha: Super dárek pro každou příležitost

Vybíráte dárek pro někoho z okruhu svých nejbližších a začínáte propadat v zoufalství, protože jste všechny nápady „vystřílela“ v minulosti? Vsadíme se, že největší trumft jste ještě nepoužila, jen jste na něj zapomněla. Anebo snad neznáte fotoknihu – hit posledních let? Originálnější a osobnější dárek byste pohledala. Kniha plná vlastních fotografií navíc udělá radost úplně každému.

Vymyslet dárek, který zaručeně potěší, není snadné. V případě fotoknihy však vedle rozhodně nešlápnete. A co víc – sestavování vás bude bavit! Můžete se do toho pustit společně s partnerem (za předpokladu, že nejde o dárek pro něj) a určitě si při prohlížení a výběru vhodných fotek užijete spoustu zábavy.

Fotokniha je jedním z mála dárků, které jsou osobní, a přesto naprosto univerzální. Můžete ji darovat v rámci jakékoliv příležitosti. Babičce k narozeninám, sestře k výročí svatby, ale také nejlepším přátelům jako poděkování za pomoc při stavbě domu, kamarádce – novopečené mamince…. Anebo jen tak pro radost.

Jak vytvořit nejkrásnější fotoknihu?

Pokud vám při pohledu na stylové fotoknihy připadá, že něco tak pěkného nemůžete zvládnout bez pomoci zkušeného grafika, máme pro vás skvělou zprávu. Tvorba fotoknihy je naopak velmi snadná. Vystačíte si s vlastními fotkami (určitě jich máte v telefonu víc než dost) a špetkou kreativity.

Intuitivní online editor najdete na empikfoto.cz. Fotoknihu zde vytvoříte bez registrace a dostanete na výběr z více než stovky profesionálních šablon rozdělených do osmi tematických kategorií. Nechybí ani pěkná grafická pozadí, rámečky a kliparty. Samozřejmě můžete vložit odpovídající nadpisy a další grafické prvky, díky kterým bude projekt ještě lepší. Celý proces můžete kdykoliv urychlit pomocí funkce automatického vyplňování. A pak už si jen vyberete typ desek a druh papíru…

Napadá vás lepší způsob, jak svým nejbližším darovat sbírku nejkrásnějších vzpomínek? Fotokniha je sázkou na jistotu.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */