Móda a styl Šperky a doplňky

5 značek doplňků, které jsou momentálně trendy

Můžete si na sebe vzít ty nejlepší šaty, ale bez vhodně zvolených doplňků ze svého looku nedostanete maximum. A naopak – díky stylovému doplňku zazáříte i v úplně obyčejném outfitu, který jste si pořídila ve výprodeji. Ostatně právě tímto způsobem se často oblékají celebrity. Vezmou si na sebe halenku za pár korun a do ruky kabelku Michael Kors. Výsledek vypadá znamenitě! A jaké značky jsou momentálně nejvíce v kurzu?

Michael Kors

Michael David Kors je populární designér, který jako první Američan výrazně ovlivnil módu v Evropě. Pod jeho značkou najdete široké spektrum módních doplňků včetně těch pro muže. Nejžádanější jsou však kabelky Michael Kors kombinující minimalismus s luxusně vyhlížejícími prvky.

Festina

Ačkoliv pod značkou švýcarské hodinářské firmy najdete i pár jiných doplňků, drtivou většinu sortimentu tvoří kvalitní hodinky. Oblíbené hodinky Festina jsou cenově dostupné, ale přesto si udržují velmi dobrou pověst. Rozhodně nejde o špatnou investici.

Armani Exchange

Každý milovník módy ve skrytu duše touží po něčem od Armaniho. Pod značkou Armani Exchange najdete hodinky, kabelky, hodinky, kšiltovky, pásky i obuv. Všechny doplňky vypadají skvěle a jen tak se neokoukají.

Tommy Hilfiger

Značku Tommy Hilfiger určitě nemusíme představovat. Ale věděla jste o tom, že vyrábí také šperky? A že jde o designově povedené, decentní kousky, které můžete nosit každý den i během zvláštních příležitostí. Náušnice, náramky, řetízky a další kousky s logem Tommyho Hilfigera by ve vaší šperkovnici určitě neměly chybět.

RayBan

Když stylové sluneční brýle, tak značky Ray-Ban! Americký výrobce se proslavil díky několika hollywoodským trhákům, ve kterém jeho brýle nosili letci. V minulosti sice firma zažila i pády, ale byl to další film – Matrix, který značku opět posunul na výsluní. V každém případě s „raybany“ neuděláte chybu.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */