Zdraví a krása

Znáte menstruační kalhotky Snuggs?

Dokonce i v dnešní době je tak trochu tabu hovořit o menstruaci otevřeně. Přitom je perioda naprosto běžnou součástí života většiny žen. Firma Snuggs se tak věnuje výrobě menstruačních kalhotek, které podle výrobců vydrží i desítky pracích cyklů. Slouží jako skvělá náhrada jednorázových hygienických pomůcek, jako jsou vložky či tampony.

Díky technickému zdokonalení slibují ženám, aby své „dny“ prožívaly ve větším pohodlí, pohodě a sebejistě. Na rozdíl od ostatních jednorázových pomůcek jsou mnohem ekologičtější.

Tip: Nemůžete se rozhodnout, jestli menstruační kalhotky vyzkoušet? Odpovědi na nejčastější otázky vám prozradí tato Snuggs recenze od Nataši na Ecoblogu.

Výhody menstruačních kalhotek Snuggs

Menstruační kalhotky od firmy Snuggs disponují rychleschnoucí savou vrstvou, která díky speciálně vyvinutým technologiím rychle pohltí vlhkost. Navíc kalhotky obsahují antibakteriální úpravu, která se postará až o 99 % bakterií.

Součástí menstruačních kalhotek je také nepropustná membrána. Ta nepropustí vlhkost ani po několika desítkách pracích cyklů, navíc díky prodyšnosti výrazně snižuje riziko vzniku zápachu.

Jsou vyrobeny z vysoce absorpční vrstvy, která účinně a spolehlivě pohlcuje vlhkost.

V produktovém portfoliu naleznete dostupné absorpce pro slabou až mimořádně silnou menstruaci.

Velká výhoda menstruačních kalhotek je, že jsou mnohem více ekologické než obyčejné jednorázové hygienické pomůcky. Vydrží 1-2 roky a stačí je vyměnit jednou za 8-10 hodin. Po použití vyperete.

Jak menstruační kalhotky dokáží pomoct?

Menstruační kalhotky Snuggs slouží jako skvělá náhrada za vložky a tampony. Poskytují pohodlnou ochranu i v noci. Můžete je začít nosit již před začátkem menstruace, tudíž nemusíte mít obavy, že protečete.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */