Hubnutí a diety Zdraví a krása

Znáte low – carb dietu?

Potřebujete shodit pár kilo a patříte k věčným recidivistkám? Máte velkou snahu zhubnout, ale vaše počínání vždy vyjde vniveč díky JO-JO efektu? Zkuste low-carb dietu a budete spokojeni. Přístup low-carb znamená omezení přísunu sacharidů neboli cukrů.

Ukázalo se totiž, že za nárůst nadváhy a obezity nemůžou tuky, ale sacharidy. Nikoho zřejmě nepřekvapí, že bude nutné vysadit sladkosti, pochutiny a alkohol. Jak ale nahradit základní potraviny, jako jsou ovoce, těstoviny, rýže? Řešení nabízí koktejly na hubnutí Chia Shake.

​Jídla v pevném i kapalném skupenství

Doporučujeme low carb diet shake v příchuti jahoda-malina se sušeným ovocem nebo v lahodné příchuti pistácie s čajem matcha na nabuzení organismu. Chia Shake ale nejsou jen koktejly, k dispozici je široký sortiment jídel na hubnutí v pevném i tekutém skupenství, jako jsou proteinové palačinky, chia puddingy, dietní polévky, dietní omelety, low carb smoothie, tyčinky na hubnutí, oříšková másla a mnoho dalšího. Stačí jen ochutnat.

Pakliže máte strach, že vás bude po vysazení cukrů trápit hlad, vyzrajete na něj díky produktu s názvem Hunger Blocker. Ten obsahuje vlákninu z rostliny konjac, která v žaludku spolu s vodou nabyde na objemu a pomůže s hubnutím.

​Jak zpestřit jídelníček?

Seznamte se s výrobky Chia Shake a nechte se inspirovat nápady, jak zpestřit jídelníček a netrápit se hlady. Na blogu Chia Shake se dočtete vše, co vás zajímá. Zjistíte, jak zhubnout co nejrychleji, jak na low-carb dietu krok za krokem, co pomáhá na hubnutí, jak na zdravý životní styl, a mnoho dalšího.

Kromě vysoké kvality jídel, které jsou vyráběny v Česku, Chia Shake dbá i na důležitost chuti. I u diety je totiž důležité, abyste si na ní pochutnali. Proto jsou jídla Chia Shake lahodná a v rámci kontroly kvality se vždy provádí i kontrola chuti.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */