Bydlení

Už žádné starosti s vysáváním. Pořiďte si Mi Robot Vacuum Xiaomi

Současný trh s domácími spotřebiči a elektronikou je poměrně rozmanitý. Úkolem některých produktů je usnadnit vám nejen práci, ale také ušetřit čas. Pokud vás nebaví každodenní vysávání všech místností, nadchne vás robotický vysavač, jenž odvede veškerou práci za vás, a to klidně ještě předtím, než dorazíte domů z práce. V následujících řádcích vám představíme jeden z nejvíce oblíbených modelů v tomto segmentu.

Chcete udělat pro čistý domov maximum? Vysavače existují různé, například některé musíte ovládat vy sami, ovšem jiné vás ani nepotřebují. Zatímco bude robotický vysavač projíždět všemi místnostmi, vy si můžete dát nohy na stůl a vychutnat si šálek teplé kávy.

Robotický vysavač se stane členem rodiny

Vybrat si můžete z mnoha značek, ale zohledňovat byste měli i další parametry, jako jsou výkon, objem, hlučnost a účinnost. Stejně tak nezapomeňte podívat se, jaké funkce robotický vysavač nabízí a jakými rozměry disponuje.

Svými vlastnostmi vás nadchne Mi Robot Vacuum Xiaomi, jenž je vybaven třemi samostatnými procesory a pokročilými senzory. Předtím, než se vůbec pustí do vysávání, si zmapuje celou plochu, a pak si vypočítá optimální trasu. Obávat se nemusíte ani toho, že bude některý den nenabitý, protože si dokáže sám najít nabíjecí stanici.

Robotický vysavač Xiaomi Robot Vacuum zvládne i drobné překážky, dostane se pod nábytek, neboť je nízký, a nikdy nenarazí do zdi, takže se nemusíte obávat jeho zničení. Baterie vydrží zhruba 2,5 hodiny vysávání.

Kde koupit robotický vysavač?

Jestliže si chcete tohoto pomocníka objednat i vy, podívejte se do nabídky internetového obchodu svetvysavacu.cz. Aktuálně je na tento produkt atraktivní sleva, a tak vás namísto 8 490 korun vyjde na pouhých 6 180 korun. Skvělý vánoční dárek, nemyslíte?

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */