Mixér

Únikové hry a co to je

Máte rádi dobrodružství? Jste vyznavači adrenalinu a nevadí vám trochu fyzické námahy? Pak pro vás jsou určeny únikové hry. Že netušíte, co to je? Zde se dozvíte pár podrobností.

Úniková hra je zábava nejen pro dospělé, ale i jejich ratolesti. Můžeme si ji vlastně představit, jako logickou hru, kde jde o to, abychom se ve zdraví dostali ze začarovaného kruhu ven. Jsme v podstatě v místnosti nebo v objektu, který obsahuje všechny náležitosti, komponenty a schémata k podstatě hry. Na všechny účastníky čeká řada nástrah, šifer a tematicky laděných úkolů, které je třeba překonat k dosažení cíle. Je třeba k tomu přidat důvtip, logické myšlení, postřeh a hlavně vše brát s humorem, je to přece jen hra.

Úniková hra pro děti je rozdělena třeba podle tématu, kterého se týká. Jistě si vzpomenete na velmi oblíbený film JUMANJI. Právě tímto tématem se autoři nechali inspirovat a vytvořili skvělou zábavu pro celou rodinu. dětská úniková hra v Praze patří nejen dětem, ale vtáhnout do děje se nechají i dospělí. K řešení tu jsou hádanky a rébusy, vše do sebe musí dokonale zapadat a jen tak docílíme vytouženého vítězství. Zažít takové odpoledne v zákulisí pravé a nefalšované džungle je pro všechny jistě skvělým zpestřením. Úniková hra pro děti Praha – skvěle strávené odpoledne.

Co se týká únikových her pro dospělé, zde je možnost například na vlastní kůži pocítit, jak lze dokonale uniknout z upířích spárů v karlínském sklepení, nebo se můžete stát pobočníkem největšího mafiánského bosse. Tyto únikovky jsou také vhodné jako originální dárek třeba pro našeho kolegu, který miluje překvapení, má rád dobrodružství a vědomostmi je doslova nabytý. Escape game Praha jsou ovšem také hry, kde se musíme naučit komunikovat a navzájem spolupracovat. Je důležité, abychom dávali pozor na vše a na všechny kolem a týmová hra je zde v podstatě nutností. Zapojit se do každé takové hry může většinou 2 až 6 osob, ale vždy to záleží na podstatě hry.

Takže pokud si chceme zahrát na Sherlocka Holmese nebo agenta Jejího Veličenstva Jamese Bonda, můžeme začít

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */