Mixér

Únikové hry a co to je

Máte rádi dobrodružství? Jste vyznavači adrenalinu a nevadí vám trochu fyzické námahy? Pak pro vás jsou určeny únikové hry. Že netušíte, co to je? Zde se dozvíte pár podrobností.

Úniková hra je zábava nejen pro dospělé, ale i jejich ratolesti. Můžeme si ji vlastně představit, jako logickou hru, kde jde o to, abychom se ve zdraví dostali ze začarovaného kruhu ven. Jsme v podstatě v místnosti nebo v objektu, který obsahuje všechny náležitosti, komponenty a schémata k podstatě hry. Na všechny účastníky čeká řada nástrah, šifer a tematicky laděných úkolů, které je třeba překonat k dosažení cíle. Je třeba k tomu přidat důvtip, logické myšlení, postřeh a hlavně vše brát s humorem, je to přece jen hra.

Úniková hra pro děti je rozdělena třeba podle tématu, kterého se týká. Jistě si vzpomenete na velmi oblíbený film JUMANJI. Právě tímto tématem se autoři nechali inspirovat a vytvořili skvělou zábavu pro celou rodinu. dětská úniková hra v Praze patří nejen dětem, ale vtáhnout do děje se nechají i dospělí. K řešení tu jsou hádanky a rébusy, vše do sebe musí dokonale zapadat a jen tak docílíme vytouženého vítězství. Zažít takové odpoledne v zákulisí pravé a nefalšované džungle je pro všechny jistě skvělým zpestřením. Úniková hra pro děti Praha – skvěle strávené odpoledne.

Co se týká únikových her pro dospělé, zde je možnost například na vlastní kůži pocítit, jak lze dokonale uniknout z upířích spárů v karlínském sklepení, nebo se můžete stát pobočníkem největšího mafiánského bosse. Tyto únikovky jsou také vhodné jako originální dárek třeba pro našeho kolegu, který miluje překvapení, má rád dobrodružství a vědomostmi je doslova nabytý. Escape game Praha jsou ovšem také hry, kde se musíme naučit komunikovat a navzájem spolupracovat. Je důležité, abychom dávali pozor na vše a na všechny kolem a týmová hra je zde v podstatě nutností. Zapojit se do každé takové hry může většinou 2 až 6 osob, ale vždy to záleží na podstatě hry.

Takže pokud si chceme zahrát na Sherlocka Holmese nebo agenta Jejího Veličenstva Jamese Bonda, můžeme začít

admin

Napiš komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.