Bydlení

Softub není obyčejná vířivka. Přijďte se pokochat její krásou do showroomu! Třeba i v noci…

Jaro je konečně tady! Ehm… konečně? Vlastně dorazilo trochu dříve, než jsme čekali, ale to nám samozřejmě vůbec nevadí a předpokládáme, že jste na tom podobně. A co byste řekla tomu, kdybyste svůj první kontakt s hřejivým sluníčkem umocnila perfektní koupelí ve vířivce? Zní to moc dobře na to, aby to byla pravda? Splňte si svůj sen a dopřejte si jemnou vodní masáž kdykoliv na ni budete mít chuť. Pokud jste koupi klasické vířivky doposud odolávala, protože vás odrazovala její neforemnost, nedostatek komfort, hlučnost a další negativa, odhoďte předsudky stranou. Softub si zamilujete vy, váš partner i přátelé.

Psal se rok 1985, kdy se John Popovich a Roc Fleishman rozhodli, že způsobí malou revoluci ve světě vířivek. Stejně jako vám, ani jim se nepozdávaly vlastnosti tehdejších whirlpoolek (a že nebyly ani zdaleka tak dobré, jako dnes) a proto navrhli konstrukci, která doposud neměla obdoby. Jejich vířivka z polybondpěny byla velmi měkká, lehoučká a tichá. Přesto však velmi odolná a atraktivní i v jiných ohledech. Zrodila se legenda.

Vířivá vana Softub

V čem je Softub lepší než klasická vířivka?

Některé výhody jsme již zmínili výše, ale tím jejich výčet teprve začíná. Softub nepotřebuje pevný podklad a její instalace je doslova bleskurychlá a snadná. Můžete si ji dokutálet (a to doslova) kamkoliv budete chtít. Terasa, zahrada nebo balkón, je to jen na vás.

Softub využívá moderní technologie a jednou z nich je i Wihsper Technology. Díky ní patří mezi nejtišší vířivky vůbec, což oceníte v momentě, kdy ji umístíte do společných prostor. Vaši sousedé ani nezaznamenají, že se oddáváte vodním radovánkám.

Díky důmyslnému systému postavenému na principu rekuperace tepla je spotřeba minimální, kdežto za provoz klasické whirlpoolky zaplatíte 1000 až 2000 Kč měsíčně.

Nesmíme zapomenout ani na LeatherTex – materiál, který hravě odolá rozmarům počasí a to i třeskutému mrazu. Tahle vířivka s vámi bude až do – 40°C. A budete-li se k ní chovat šetrně, vydrží vám i několik desítek let. A v neposlední řadě disponuje efektivní filtrací a ozonátorem, který se stará o křišťálově čistou vodu i bez nutnosti neustálého přidávání chemie.

Vířivá vana Softub 2

Přijďte si ji osahat na vlastní kůži

Uff, tahle kráska má opravdu co nabídnout, ale nejlépe uděláte, když se na ni zajdete kouknout „naživo“ do showroomu v pražských Štěrboholech. Můžete si ji zapůjčit a vyzkoušet, ale varujeme vás – ujistěte se, že na ni máte ušetřeno, protože většina lidí ji zpátky do showroomu nezanese. Na návštěvě se můžete domluvit i mimo běžné termíny, dokonce i večer.

A protože jste nedočkává, prohlédněte si další fotografie Softub hned teď na www.softub-spa.cz. Pozornost věnujte také bohatému příslušenství a horké novince – ratanovému schodu, který je alternativou k poly-ratanovému obložení. Lze zkombinovat s typy vířivek Legend a Resort. Ratanový schod se hodí všude tam, jde je méně místa nebo jednoduše kamkoliv do rohu.

Tak co vy na to? Taky vás Softub uhranula? Dejte nám vědět, jak se vám líbí!

Vířivka Softub - jachta

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */