Zdraví a krása

Skoncujte s klasickými cigaretami. Přejděte na zdravější a zábavnější variantu

Každý kuřák ví, jak je těžké skoncovat s kouřením. Ba co víc, vyprávět může i jeho okolí, které tento zlozvyk rovněž omezuje. Nejlepší cestou je přejít na elektronické cigarety. Jsou zdravější, mají mnohem více příchutí a nezapáchají!

Elektronická cigareta: Jaké má výhody?

E-cigarety nabízí mnohem pestřejší požitek než klasické tabákové výrobky. Ty chutnají stejně, ovšem elektronické cigarety mají spoustu chutí, které jsou navíc solitérní, ale jedná se i o kombinace nevšedních druhů. E-cigarety jsou většinou i tolerované v restauracích, kancelářích, autobusech, obchodech atd., protože nezapáchají. Jde tak o nový trend v oblasti kouření. To je tu už odpradávna, ještě před Kristem si lidé uměli balit tabák do ruliček, za první republiky byla cigaretová špička symbolem elegance, dnes je ale trendem zdraví, čemuž se přizpůsobuje i toto odvětví. Elektronická cigareta napodobuje tu klasickou, můžete ji držet v ruce, dotýkat se jí ústy a popotahovat, což je velmi podstatné při odvykání. Ke kouření si lidé vztahují i tyto manuální návyky, proto je pro ně třeba složité zbavovat se zlozvyku s nikotinovou náplastí. E-cigareta obsahuje navíc až o 99 % méně škodlivin, nevytváří toxické látky, které vznikají hořením, zde se jen zahřívá náplň. Tyto výrobky vám navíc chrup a není vám cítit z pusy. V neposlední řadě s elektronickými cigaretami dost ušetříte.

Jednorázová elektronická cigareta HQD.cz

Zmínili jsme velký výběr chutí. Nejoblíbenější je ovoce. Klasika jako borůvky, jahody, meloun, mango, jablko. Experimentátoři mají i rádi mixy těchto příchutí, variace na osvěžující zmrzlinu, žvýkačky nebo chuť energy drinku. Chcete to zkusit? Podívejte se na e-cigarety HQD Wave, které koupíte na HQD.cz (https://hqd.cz). Obsah nikotinu v e-cigaretě je 18 mg/ml. Používání je jednoduché, stačí jen potáhnout a vape se automaticky sepne. Nemusíte se starat o nabíjení či doplňování liquidu, je to jednorázová elektronická cigareta, která vydrží až 600 potahů. To jsou zhruba dvě krabičky klasických cigaret. Až bude docházet energie, dioda na spodku začne blikat a vy si můžete vzít novou příchuť.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */