Péče o tělo, kosmetika a parfémy Zdraví a krása

Šetrná přírodní kosmetika z Mrtvého moře – svěřte ji svou pokožku!

Pokud sháníte šetrnou péči pro vaši pleť, spolehněte se na přírodní kosmetiku. Příroda je nejlepší doktor, ale také kosmetický poradce, nabízí spoustu možností, které můžete využít ke zlepšení vašeho vzhledu. Příkladem za všechny je bio kosmetika Sea of Spa, která působí blahodárně na vaši pokožku a celý organismus. Přírodní kosmetika Sea of Spa je zaměřena především na pokožku, pomáhá řešit kožní onemocnění, blahodárně působí při léčbě celulitidy a především šetrně pečuje o vaši pokožku, aby byla dostatečně hydratovaná a jemná.

Jak toho kosmetika z Mrtvého moře dosáhne? Je to poměrně jednoduché, protože kosmetika Sea of Spa je složena z vysoce kvalitních přírodních surovin, které pocházejí z Mrtvého moře. Mrtvé moře představuje jeden z nejbohatších zdrojů minerálů a stopových prvků vůbec. Voda a soli z Mrtvého moře obsahují 27 nezbytných minerálů, které vaše pokožka potřebuje k tomu, aby byla dokonale hydratovaná a vyživená. Minerální látky způsobují, že vaše pokožka je dokonale jemná, hebká, vypadá svěže a je rozzářená.

Navštivte i vy MořeSpa.cz, kde naleznete široký výběr produktů pro péči o vaši pokožku. Kosmetika Mrtvého moře obsahuje několik řad kosmetických produktů, které jsou vhodné pro různé typy pokožky, obsahují minerály a bahno z Mrtvého moře a také řadu dalších účinných látek a tělu prospěšných přísad. Jednou z nich je výtažek z řasy Dunalielly, která je jediným organismem, který dokáže přežít v extrémně slaném prostředí Mrtvého moře, díky tomu obsahuje také velké množství prospěšných živin. Do kosmetických produktů Sea of Spa se často přidávají také nejrůznější esence a výtažky z léčivých bylin nebo oleje, které podporují správnou obnovu pokožky

Přírodní kosmetika - Mrtvé moře

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */