Bydlení

Projekt Byty u parku: Seznamte se s atraktivním bydlením v Praze

Projekt Byty u parku je tvořen bytovými domy, které ocení zejména ti, kdo mají v oblibě minimalistické a prostorné byty. Dokáže zaujmout svou stavbou i okolím. Jaké další výhody tato nabídka bydlení přináší?

Co mohou Byty u parku nabídnout?

Tato atraktivní rezidence může nabídnout celkově 272 bytů a 2 ateliéry. Vybrat si lze z různě velikých bytů, na své si tak přijde rozhodně každý. Výhodou je, že domy nemají příliš mnoho pater, díky tomu snadno splynou s okolní zástavbou. Díky tomu si tak můžete užívat bydliště, které není ničím rušeno. Jedná se o čistý minimalismus s moderním prostředím.

Skvělá lokalita

Tento projekt může mnoho lidí nalákat zejména na své umístění. Bydlení na pražském Žižkově je totiž velmi žádané, a není se čemu divit. Jestliže se rozhodnete pro bydlení v této oblasti, získáte nepřeberné množství kulturních i dalších možností. Výhodou je také skvělá dostupnost, kamkoliv do města se dostanete snadno díky blízkým zastávkám městské hromadné dopravy.

I přesto, že budete mít vše potřebné po ruce, si užijete poklidné soužití díky přilehlému parku. Ten ocení nejen rodiny s dětmi, ale i každý, kdo touží po kousku přírody hned vedle domu.

Opravdu moderní bydlení

Byty u parku nabízí moderní nové byty na Praze 3. Ať už toužíte po malém příbytku, nebo snad raději po větším bytu, na tomto místě si rozhodně vyberete. Byty jsou elegantní kombinací minimalismu a moderní architektury. Většina bytů je vybavena balkonem, lodžií nebo terasou. V kombinaci s prosvětleným interiérem a atraktivní lokalitou se jedná o velmi přívětivé místo pro život. Navíc každá z bytových jednotek má přiřazené parkovací místo, vyhnete se tak stresu z hledání volného parkoviště ve městě.

Projekt Byty u parku nabízí krásné byty pro kohokoliv, kdo hledá své místo pro bydlení. Výhodou je neustálá blízkost bonusům města, a to přesto, že budete stále v blízkém kontaktu s přírodou.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */