Mixér

Odmítla vás banka? Nebankovní půjčky jsou dobrým řešením

Vydala jste se do banky v dobré víře, že v ní získáte úvěr? Čekala vás tam studená sprcha v podobě odmítnutí? Například proto, že máte z minulosti záznam v registru dlužníků, nebo že máte podle názoru banky nedostatečné příjmy? Nevěšte hlavu, není všem dnům konec. Můžete požádat o nebankovní úvěr, který je dostupný i pro lidi s nižšími příjmy nebo ty, kteří mají záznamy v registrech z minulosti.

Vyhnete se papírování a prověřování

Velkou výhodou nebankovní půjčky je skutečnost, že podmínky udělení úvěru jsou mírnější než v bance. Šanci na ně dosáhnout má proto mnohem širší spektrum klientů. Jaké výhody tento druh úvěrů přináší?

  • Dají se sjednat pomocí online formuláře přímo přes internet během několika minut.
  • Nepotřebujete k nim dokládat své příjmy.
  • Stačí vám k jejich uzavření obvykle občanský průkaz, respektive jeho číslo nebo sken, další doklady nemusíte předkládat.
  • Ušetříte si spoustu času, který ztratíte v bance při rozsáhlém papírování a prověřování v registrech.
  • Peníze můžete mít na účtu velice rychle, klidně i do několika minut po sjednání úvěru.

Peníze dostanete za několik minut

Rychlost sjednání úvěru významně neprodlouží ani nutnost posílat na účet společnosti ověřovací poplatek ve výši 1 Kč. Jde o bezpečnostní opatření, na základě kterého poskytovatel ověří, že vlastníte bankovní účet vedený na své jméno. Dokazuje to i BB půjčka, kterou můžete mít na účtu už 15 minut poté, co byl poplatek zaregistrován u úvěrové společnosti. Vše totiž funguje velmi jednoduše. Společnost má úvěry u všech velkých bank, které působí na českém trhu. Jistě mezi nimi bude i banka, u níž máte účet i vy. Díky tomu jsou finanční operace otázkou skutečně několika minut, protože jde o převody v rámci jedné banky. I když se řada bank v rychlosti a operativnosti poskytování úvěrů zlepšila, nebankovní společnosti jsou v tomto ohledu většinou pořád o krok dál.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */