Móda a styl

O Apple Watch 3 je stále zájem. Opravdu se stále vyplatí?

Apple stále prodává Apple Watch Series 3, ale je to sám o sobě důvod, aby si lidé tyto chytré hodinky z roku 2017 stále kupovali? Pokud ohledně pořízení tohoto staršího modelu přemýšlíte i vy, seznamte se s ním blíže.

Hodinky Apple Watch Series 3 přežívaly velmi dlouho. Apple přestal vyrábět hodinky Apple Watch Series 4, Series 5 a Series 6, ale model 2017 stále prodával, a to až do letošního září. Díky 38mm a 42mm variantám byl tento model cenově dostupnou variantou, kterou brala na vědomí značná část zájemců o chytré hodinky, a to navzdory skutečnosti, že Apple již nabízel novější modely včetně Apple Watch SE (tyto hodinky byly uvedeny na trh o tři roky později než třetí generace).

Na Apple Watch Series 3 byl obdivuhodný dlouhodobý závazek společnosti Apple k jeho podpoře. Velikost obrazovky těchto hodinek se během pěti let zvětšila dvakrát a dvakrát byl aktualizován i procesor. Apple představil několik nových – a vylepšených – senzorů, nicméně Series 3 stále bezvadně funguje při záznamu tréninku, poslechu písniček a podcastů, a dokonce i při cvičení Apple Fitness+.

Když Apple začátkem června oznámil, že Apple Watch Series 3 nedostanou aktualizace watchOS 9, byl to rozumný krok. Tento model chytrých hodinek paradoxně brzdil vylepšený zážitek pro uživatele novějších verzí Apple Watch. WatchOS 9 využívá výhod většího displeje, poskytuje více informací během tréninku a zaměřuje se také na novější technologie.

Ale i s ohledem na to všechno se stále najde spousta lidí, kteří si raději vyberou třetí generaci chytrých hodinek než nablýskanější novější Apple Watch. Proč?

Tak tedy: Tyto chytré hodinky jsou levné. Za poměrně nízkou částku můžete získat zařízení, které bude přesně zaznamenávat průběh vašich tréninků, je voděodolné, poslouží ke komunikaci a velmi dobře se integruje s iPhonem. Navíc – řemínky na Apple Watch 3 jsou stále dostupné, takže není problém kdykoliv změnit vzhled.

Tip na závěr: Stylové řemínky, ale také stylový městský batoh a další trendy doplňky seženete v eshopu ipouzdro.cz.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */