Bydlení

Nebojte se prodeje a koupě nemovitosti. S portálem CINCINK vše hravě zvládnete!

Při představě o prodeji či koupi nemovitosti se řada lidí vyděsí, co všechno je potřeba zařídit a že to přeci nemohou zvládnout bez kompletního servisu realitní kanceláře. Jenže pomoc nemusí spočívat pouze v dobrém realitním makléři, ale jde například také o vhodně zvolený realitní portál. Příkladem je portál CINCINK, kde obstaráte všechno důležité pro koupi i prodej nemovitosti. A když budete chtít, zvládnete to klidně sami.

Kde inzerovat nebo vybírat nemovitost?

Zkuste nový realitní portál CINCINK. Vložení inzerátu je zcela zdarma stejně jako neomezené prohlížení všech nabídek. I to samo o sobě stačí pro vytvoření funkčního a oblíbeného portálu, ale v tomto případě se šlo ještě mnohem dál. Kromě běžného seznamu inzerátů totiž můžete objednat i řadu doplňkových služeb. Díky tomu je portál CINCINK výjimečný a rozhodně se vyplatí vyzkoušet ho.

Klid díky právním službám

Špatně sepsaná smlouva ohledně prodeje nemovitosti může způsobit nemalé potíže. Vzhledem k tomu, že jde o velkou transakci, musí být vše bezchybné. Osvědčenou a profesionální kontrolu přitom zvládne kvalitní právník. Využít právní služby by mělo patřit k naprostému základu při vyřizování prodeje či koupě nemovitosti. Budete ve větším klidu, že je všechno v pořádku, a skutečně to tak bude. Služby právníka se hodí pro spolupráci při kontrole předložené smlouvy i při vytváření nové.

S odhadem ceny neproděláte

Cena za nemovitost se odvíjí od různých faktorů. Jejich správné posouzení je často otázkou pro profesionála, který se vyzná v jednotlivých parametrech a dokáže váš byt či dům dobře posoudit. Odhad ceny nemovitosti si nechte vypracovat ještě před začátkem inzerování nemovitosti. Dopředu získáte představu o tom, za kolik se může vaše nemovitost prodat, a rozhodnete se, jakou zvolíte tržní cenu. Snažte se však nejít pod hodnotu odhadu, protože v tom okamžiku můžete zbytečně prodělat.

Bezpečná úschova peněz

Jistě se nechcete stát odstrašujícím příkladem člověka, který byl důmyslným podvodem připraven o ohromnou sumu. Pro bezpečí vlastních financí a hladký průběh celého prodeje se využívá bankovní úschova peněz. Díky této službě máte jistotu, že o nic nepřijdete.

Spočítejte si hypoteční úvěr

Kolik celkem zaplatíte za nemovitost, když si vezmete hypoteční úvěr? Jak velké budou splátky a na kolik let zabere splácení? Na všechny tyto otázky získáte jednoduchou odpověď po zadání dat do hypoteční kalkulačky online. Stačí věnovat pár minut vyplnění všeho nezbytného a výsledkem budou čísla, podle kterých se můžete zhruba orientovat. Před podepsáním hypotéky od vybrané banky nezapomeňte na ověření možných výhod, jako může být předčasné splacení či mimořádná větší splátka pro rychlejší umoření dluhu.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */