Mixér

Kuchyňské potřeby Tescoma nepodléhají trendům. Samy je tvoří!

Jen málokterý český výrobce se může chlubit tím, že si ho lidé automaticky spojí s určitým sortimentem. K těm, kterým se to povedlo na výbornou, bezesporu patří i ryze česká společnost Tescoma, která se stala synonymem kuchyňských potřeb a to nejen u nás, ale i ve světě. Již od samého počátku snoubí kvalitní materiály, multifunkční a širokospektrální využití, inovace a v neposlední řadě také originální a velmi zdařilý design. Podstatnou roli samozřejmě hraje také cenová dostupnost – výrobky Tescoma sice nepatří k nejlevnějším, ale poměrem kvality a ceny předčí i mnohem dražší konkurenci.

Snem každé hospodyňky je kuchyně, ve které bude ráda trávit čas. Toho lze dosáhnout nejen chytrým uspořádáním ploch a moderními spotřebiči, ale také s pomocí praktických nástrojů, které uspokojí i ty nejnáročnější. Kuchyňské potřeby Tescoma jsou přesně takové. Ať už jde kuchyňské nože, hrnce, pomůcky na pečení nebo potřeby pro stolování a servírování, vždy se můžete spolehnout, že odvedou skvělou službu.

Pribory TescomaKvality výrobků bylo dosaženo využitím prvotřídních materiálů. Příkladem budiž oblíbené nože Tescoma, které se vyrábí z vysoce kvalitní nerezavějící oceli. Díky ergonomické rukojeti z tvrdého plastu perfektně padnou do ruky a jakmile budete s krájením hotova, odložíte ho do stylového bloku WOODY z odolného dřeva z brazilského gumovníku. Tescoma svým výrobkům věří a na některé sady nožů poskytuje dokonce pětiletou záruku. Všechny výrobky navíc podstupují náročné testy kvality a jsou naprosto vyhovující z hlediska přísných zdravotních norem. V současné době si můžete vybrat z více než dvou tisíc položek.

Noze Tescoma WoodyMožná vás překvapí, kdo stojí u zrodu výrobků. Není to nikdo jiný, než zkušení designéři z Design centra ve Zlíně, kteří pokračují v bohaté tradici českých a evropských designových škol. Současné trendy příliš nesledují, protože je sami udávají.

Díky výrobkům Tescoma můžete proměnit kuchyň k nepoznání. V obrovské nabídce kuchyňských potřeb najdete vše, co by vám doma nemělo chybět. A pokud si chcete rozšířit kulinářské obzory, pořiďte si třeba pánve Wok, které jsou opatřeny antiadhezním povlakem proti připalování. Pro přípravu asijských a exotických pokrmů jsou jako stvořené. Přejeme dobrou chuť!

Panev Wok

Tip na závěr: Přečtěte si o historii společnosti. Věděli jste, že ji rozjeli dva mladí muzikanti?

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */