Praktické tipy

Jakou hudbu na svatbu zvolit?

Svatební veselí je krásnou věcí v životě novomanželů. Rozhodně bychom měli dělat vše proto, abychom si to zapamatovali na dlouhá léta. Nikdo nechce svatební hostinu, na které by se lidé nudili. I to je důvod, proč si novomanželé zvou kapelu. Jsou lidé, kteří místo kapely zvolí svatebního DJ. Tento druh zábavy zvolí hlavně lidé, kteří mají hlouběji do kapsy a rozhodně nechtějí šetřit třeba na šatech a jídle. Na svatební hudbě se však ušetřit dá. Mnoho z nás si myslí, že svatba bez živé hudby není dobrá, ale opak je pravdou.

Za sebe musím říci, že jsem se mnohem více bavila na svatbě, která byla doprovázena svatebním DJ, než na té, na kterou si novomanželé pozvali živou kapelu. Nemám nic proti živé hudbě, ale řekla bych, že svatební hosty unavují třeba dlouhé přestávky, kdy je v sále ticho. Pokud si pozvete svatebního DJ, nemusíte se bát, že když jde DJ na jídlo či na záchod, přeruší se nějak zábava v sále. Nevím jak vy, ale já miluju nejrůznější hry, hlavolamy či rébusy. I to můžete zažít na svatbě. Novomanželé si na tento druh zábavy mohou najmout někoho dalšího, nebo mohou využít najatou hudbu.

Nevíte-li si rady, co by se dalo na svatební hostině vše dělat za zábavu, zeptejte se. Nevíte kde? Zeptejte se svého svatebního DJ, zda je ochotný se o takové veselí postarat. Věřte, že vás neodmítne a vy budete mít o práci méně. Nebudete muset shánět nikoho dalšího. Maximálně poprosíte třeba svědky nebo kamarádky, zda by mohly být svatebnímu DJ nápomocni, když bude potřebovat.

Věřte tomu, že vaše svatba bude nezapomenutelná. Zvolte si sami, co na svatbě chcete mít. Ano dnes je celkem moderní mít svatebního koordinátora, ale ten by rozhodně neměl dělat svatbu, která by se vám nelíbila. Měl by s vámi konzultovat vše podstatné. A hudba patří stejně jako jídlo či píseň na novomanželský tanec mezi priority vysoké. Svatebního DJ nebo kapelu si proto pečlivě vyberte a poraďte se o všem i s partnerem.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */