Móda a styl

Jak se oblékat stylově za méně peněz?

Uplynulé měsíce se řešily především roušky. Doby, kdy jsme se bez poněkud otravného doplňku nemohli vydat ani na krok, jsou naštěstí pryč a můžeme se opět soustředit na regulérní módu. Pokud jste právě zjistila, že váš šatník zeje prázdnotou, ale finanční situace vám nedovoluje bezhlavé utrácení, určitě se vám bude hodit několik praktických tipů. Přečtěte si, jak za oblečení ušetřit, a přitom se oblékat stylově.

Preferujte nadčasové oblečení

Módní trendy jsou velmi pomíjivé, není snadné s nimi udržet krok, aniž by nekrvácela peněženka. Naštěstí se nabízí takřka šalamounské řešení – nakupujte především oblečení neutrálního charakteru, tedy univerzální kousky a doplňky, které se budou nosit vždy a za každé situace. Samozřejmě je můžete dle situace doplnit o rafinovaný trendy kousek, díky kterému outfit stylizujete v souladu s aktuálním proudem.

Používejte slevové kupóny

Z dlouhodobého hlediska se vyplácí nakupovat kvalitní oblečení. Je komfortnější, má mnohem delší životnost než laciný textil z tržnice, ale zároveň je dražší. Chcete-li za značkovou módu ušetřit, hledejte příležitosti k výhodnému nákupu. Sledujte akční letáky a výprodejové akce… a používejte slevové kupóny, kdykoliv to jen bude možné.

Všechny zajímavé slevy na jednom místě nabízí největší český portál s kupony a kódy SlevovyKupon.net. Stačí si vybrat z tisíců akčních nabídek a nakoupit tak, jak jsme zvyklá – když během nákupu v e-shopu do příslušného pole zadáte kód, automaticky se vám načte sleva. A kolik, že to může být? Podívejte se třeba na slevové kupóny Sportisimo.

Dejte šanci zboží z druhé ruky

Na second handovou módu nemusíte hledět skrz prsty – často ji propagují i celebrity. Ať už zapátráte v bazaru nebo regulérním „sekáči“, s trochou štěstí najdete zajímavé kousky známých značek za pár korun. Pravdou je, že právě second hand představuje nejekologičtější a cenově nejvýhodnější řešení.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */