Finance

Investiční zlato: Dárky pro muže, děti i moderní ženy

Máte-li problém s tím, co vybrat svému partnerovi k jmeninám, narozeninám či jiné významné události, pak pro vás mám tip. Je jím investiční zlato, které se hodí k mnoha příležitostem.

Mince a medaile ze zlata s osobními rysy

Zlaté mince a slitky jsou v poslední době stále populárnější jako originální dárky pro muže, ocení je však i ženy, ba dokonce děti. Těm můžete zlato věnovat například v okamžiku, kdy dokončí studium na vysoké škole. Pořídit se totiž dají speciální zlaté mince a medaile, na nichž bude vyrytý titul. Obecně jsou pak jako dárky mimořádně populární hlavně mince, na kterých jsou vyražena konkrétní jména, alternativou mohou být mince ve znamení zvěrokruhu, jež rovněž ocení snad úplně každý. Důležité je, že takovéto dárky rozhodně neskončí někde v zapomnění, v horším případě dokonce v odpadkovém koši, jako tomu často bývá u konvenčních darů.

Dárky pro manžele

Investiční zlato je v neposlední řadě perfektním dárkem, pakliže vaši rodiče slaví jubilejní výročí svatby. Tehdy je nelze odbýt nějakou květinou a běžným spotřebním zbožím, takováto událost si žádá trochu více kreativity. Zlaté mince, medaile a cihličky se určitě za kreativní předměty dají považovat.

Zlato se dá zvolit za pár tisíc i za miliony

Vybírat si můžete v široké cenové škále, vždyť nejlevnější zlaté mince a slitky, jež se hodí třeba v okamžiku, kdy někdo z vašeho okolí slaví narozeniny, svátek apod., vyjdou doslova na pár set korun. Specializované obchody a eshopy, z nichž se dá vyzdvihnout kupříkladu renomovaný internetový obchod zlate-mince.cz, pak nabízejí investiční zlato v řádech stovek tisíců korun, což už je spíše pro movitější z vás. Takovéto zlaté mince a slitky jako dárky nejen potěší, ale dá se na ně pohlížet jako na dobrou a bezpečnou investiční příležitost. Při samotném nákupu oceníte fakt, že investiční zlato nepodléhá platbě daně z přidané hodnoty, což pro jiné podobné komodity (nejen drahé kovy) neplatí, u nich je zapotřebí počítat s DPH ve výši 21 %.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */