Móda a styl Trendy hadříky a tipy na nákup

Dámská móda do jarních dnů

Jaro nám už klepe na dveře a krátké chladné dny pomalu ustupují. Znamená to, že konečně můžeme všechny ty velké teplé kabáty schovat hluboko do skříně. Přivítejte sluníčko v novém slušivém outfitu.

Ze začátku to nepřehánějte

Jakmile vykouknou první sluneční paprsky, mnoho lidí má tendence vyrazit hned ven hodně nalehko. Bohužel to mnohdy přeženou a následuje týdenní poležení v posteli s pořádnou chřipkou. Tomu se však dá snadno předcházet. Vyměnit zimní kabát za nějaký tenší kousek oblečení, když začíná jaro, je v pořádku. Důležité je neplést si přechodovou bundu nebo kabátek s tenkým svrškem, který si oblečete u nočního posezení s přáteli někdy během července.
Pro tohle období jsou nejlepší volbou přechodné bundy. Zvládnete s nimi chladná rána i teplá odpoledne, aniž by vám byla zima nebo naopak příliš horko. Tento kousek je nejen velice praktický, ale zároveň při správné volbě může vašemu vzhledu dodat pořádný šmrnc. Výhodou těchto svršků je, že pro ně najdete využití i na podzim, kdy horké letní měsíce přechází do sychravého podzimu.

Dejte šanci barvám

Patříte mezi ten typ, jenž si libuje spíše v tmavších odstínech? Škoda! Nechejte se inspirovat přírodou, která se na jaře probouzí a hýří nepřeberným množstvím barev. Nebojte se trochu odvázat. Nechte do svého šatníku proniknout pestřejší kousky. Červená nebo žlutá přechodná bunda perfektně rozzáří celý outfit a bude krásně korespondovat s pestrobarevným jarem.
Při výběru bundy či kabátku není důležitý jen vzhled, ale samozřejmě i její kvalita. Navíc vhodně zvoleným střihem můžete skrýt případné nedostatky, což se jistě projeví na míře vašeho sebevědomí. Stylové kousky vyrobené z kvalitních materiálů naleznete na Modovo.cz. Eshop má mimo jiné v nabídce i kalhoty, halenky a mnoho dalších slušivých kusů oděvu. Kdy jindy si udělat radost nákupem oblečení než na začátku nové sezony?

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */