Mixér

Chcete se naučit anglicky? Poradíme vám, jak vybrat jazykovou školu!

Rozhodla jste se, že se naučíte anglicky jako rodilý mluvčí, nebo alespoň do té míry, abyste se na dovolené plynule domluvila? Angličtina je třetí nejrozšířenější jazyk na světě a hovoří jí miliarda lidí na celém světě. Pokud jste ve škole nedávala pozor nebo se vám nedostalo kvalitní výuky, nezoufejte. Na sebevzdělávání není nikdy pozdě a zvolíte-li dobrou jazykovou školu, budete zanedlouho hovořit anglicky jako když bičem mrská. Dejte na naše tipy a vyberte si kurz, který stojí za to!

Vynikající lektor je základ

Jazykové kurzy dnes nabízí kde kdo, ale chcete-li, aby vaše investice nebyla zbytečná, zvolte jazykovou školu, ve které učí kvalifikovaní lektoři. Tedy tací, kteří jazyk bravurně zvládají a zároveň látku podají záživnou formou. Není nic horšího, než nudný výklad, ze kterého si nic neodnesete. Dobrý učitel angličtiny dokáže zaujmout a věnuje se studentovi individuálně. Vybrané jazykové kurzy by proto mělo navštěvovat jen několik málo dalších studentů a nikoliv několik desítek lidí, na které lektor nebude mít čas.

Vyberte si kurz na míru

Univerzální lekce jsou na nic. Přihlaste se na jazykové kurzy angličtiny, jejichž obsahová náplň plně koresponduje s tím, co se chcete naučit. Kvalitní jazyková škola by měla nabízet pestrou paletu kurzů, které odpovídají individuálním potřebám studentů. Kurzy mohou být koncipovány tak, aby vás připravili na pracovní pohovor, připravily na závěrečné zkoušky nebo upevnily základy vaší obchodní angličtiny. Výjimkou dnes nejsou speciální lekce pro konkrétní povolání (např. angličtina pro lékaře, právníky…) nebo věkovou skupinu 50+, která potřebuje úplně jiný přístup než mladí studenti.

Dejte na dobré jméno jazykové školy

Jazyková škola, kterou si vyberete, musí mít skvělé reference. V dnešní době není problém „zagooglovat“ a zjistit si o vybrané instituci vše, co je třeba. Informujte se o tom, jak byli s kvalitou výuky spokojeni studenti, kteří se již kurzů zúčastnili a určitě nešlápnete vedle.

Náš tip: Mezi nejoblíbenější jazykovky již mnoho let patří Institut jazykového vzdělávání na Praze 1. Renomovaná jazyková škola se chlubí nejlepšími lektory, velmi bohatou nabídkou kurzů a moderním zázemím. Všechny důležité informace najdete na www.ijv.cz.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */