Hubnutí a diety Péče o tělo, kosmetika a parfémy Zdraví a krása

Aktivní PPC mast – klíč k rychlému a levnému hubnutí?

Active PPC Cream aneb domácí hubnutí za levné peníze. Pomocí zahřívacího efektu napomáhá redukci tukové vrstvy a celulitidy na konkrétních problémových partiích. Jeho účinky byly potvrzeny certifikací KDFA. Po natření na pokožku působí zevnitř.

Jedná se bezpečnou a neinvazivní metodu péče o tělo. Bezbolestně a snadno zpevníte svoji postavu díky asijskému unikátnímu krému PPC. Neinvazivní metoda pomocí krému, je mnohem šetrnější k pokožce, než injekční aplikace. Nová generace krémů PPC Active obsahuje aktivní nano-částice, které snadněji proniknou do pokožky.

banner-468x60.jpg
Chcete si koupit krém active PPC? Sleva pro každého!

Proč Active PPC Cream

Celulitida je estetický neduh projevující se hrbolatou pokožkou především v oblasti hýždí a stehen. Při celulitidě dochází k zvětšení objemu podkožních tukových buněk. Ty jsou vytlačovány proti povrchu kůže, a vytváří tak na ní nevzhledné ďolíčky, připomínající právě strukturu pomerančové kůry.

Krém Active PPC Cream pomáhá účinně proti těmto nežádoucím projevům. V podstatě díky své účinnosti redukuje projevy celulitidy. Dále zeštíhluje problematické partie. Vyhlazuje pokožku. Vyživuje a regeneruje.

Účinky Active PPC krém

  • zlepšuje elasticitu pokožky
  • aktivně působí na celulitidu
  • nemá žádné vedlejší účinky
  • revitalizuje pokožku
  • brání předčasnému stárnutí
  • zrychluje metabolismus
  • urychluje získávání energie ze stravy
  • pozitivně ovlivňuje průběh spalovacích biorytmů v těle a dosahuje se tak nejlepších výsledků.

Hubnutí, je mnohdy drastická metoda pomocí diet. Odstranění celulitidy je také příliš nákladné a ne příliš příjemné. Nemáte dostatek času? V případě použití Active PPC Cream můžete provádět v klidu domova.

O PPC

Kvůli hormonální nerovnováze, nesprávné stravě a nedostatku pohybu jsou buňky zvětšené a brání oběhu krve. Pokožka ztrácí barvu kvůli poklesu metabolismu a výživy. Při aplikaci PPC pokud aktivní složky překonají vzdálenost mezi pokožkou a podkožním tukem, rozptýlí se pomocí PPC. Poté začnou reagovat na tukové buňky a my ucítíme příjemné teplo.

Když se aktivní složky zcela vstřebají, pocit tepla chvíli potrvá, ale pak přirozeně zmizí. Účinky jsou dočasné, proto se doporučuje metodu opakovat.

Metody PPC:

Jedná se o neinvazivní metodu, která je podobná injekci PPC. Má také stejné účinky.

Metoda injekce PPC je dobře známá v USA. Tato injekce se nazývá Britney, protože ji využila řada amerických umělců. AKTIVNÍ MAST PPC je bezbolestná a bez vedlejších účinků a je vytvořena tak, aby byla snadno použitelná. I za velice rozumnou cenu. Jeho účinnost je podobná jako u injekce PPC.

Neinvazivní odborné ošetření PPC pro celulitidu a nadměrný tuk, které by mohlo nahradit injekci PPC.

Účinky PPC:

Rychlé výsledky při tvarování postavy + napnutí kůže

Mikroskopické aktivní složky (PPC , L-karnitin, deoxycholát sodný, kofein)

Lepší výsledky a použití, někdy lepší než u injekce PPC. Světlejší krém může proniknout rychleji a hlouběji do pokožky.

Neinvazivní AKTIVNÍ MAST PPC působí pouze na podkožní tuk. V KFDA provádí také zkoušky účinnosti a bezpečnosti. Active PPC krém nemá podle všeho žádné vedlejší účinky.

banner-300x300.jpg

Autor článku: Václav Hejna

Kontakt: hejnacopywriter@seznam.cz

Foto: tradekorea.com

Pomohla vám naše recenze? Máte s aktivním PPC krémem jiné zkušenosti? Přispějte svými názory do diskuze!

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */