Praktické tipy

METROPOLEVET: Špičková veterinární klinika v Praze

Mít domácího mazlíčka je nejen radost, ale samozřejmě také starost. Jelikož zvířátka vyžadují pravidelnou odbornou péči, přinášíme vám tip na špičkovou veterinární kliniku v našem hlavním městě.

Komplexní péče pro malá zvířata

Veterinární chirurgie Praha je klinika nabízející klidné rodinné prostředí, kde se budete cítit příjemně jak vy, tak i váš mazlíček. Tým profesionálů zde ročně ošetří více jak 10 000 zvířat. Odborníci zde provádí běžné úkony, jako jsou očkování a kastrace psů, koček, ale i dalších drobných zvířat. Pokud nevíte, kam vzít svého králíka, fretku či morče, zde jste na správné adrese.
Klinika taktéž disponuje nejmodernějším vybavením. Součástí ordinace je digitální rentgen, ultrazvuk s barevným dopplerem, operační sál vybavený inhalační anestezií a vlastní laboratoř. Díky tomuto všemu mohou pracovníci provádět i složitější veterinární úkony, a poskytnout tak zvířeti tu nejlepší možnou péči. Není tedy jediný důvod pochybovat, proč právě klinika Metropolevet je tou nejlépe hodnocenou veterinou v Praze.

Osobitý přístup ke každému klientovi

Pro zaměstnance kliniky je pomáhání zvířatům poslání. Samozřejmostí je tím pádem osobitý přístup ke každému klientovi. Nemusíte se ničeho obávat, protože odborníci vám všechno srozumitelně vysvětlí a vy budete přesně vědět, co vašeho čtyřnohého miláčka čeká za úkony. Klinika se pyšní dlouhou otevírací dobou a výjimkou není ani práce během víkendu, kdy ostatní veteriny mají nekompromisně zavřeno.
Pokud lačníte po více informacích, klikněte na odkaz https://www.metropolevet.cz/service/veterinarni-ortopedie/, kde naleznete všechno důležité, co ještě potřebujete vědět. Na webu kliniky se taktéž můžete pouze pomocí třech kliknutí myší objednat. Zdraví svého mazlíčka nikdy nezanedbávejte! Svěřte jej do rukou profesionálů a těšte se z toho, jak skvěle prospívá.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */