Mixér

Kvalitní drátový obecní rozhlas musí být spolehlivý

„Pozor, pozor, hlášení místního rozhlasu!“ Pamatujete na tuto hlášku? Mnohé filmy ji připomenou. Ovšem pozor, i když by si někteří mysleli, že patří minulosti, není tomu tak.

Kvalitní drátový rozhlas pro města a obce je nezbytností

Kvalitní drátový rozhlas pro města a obce dnes plní důležitou roli v oblasti hromadné komunikace dané lokality. Jedná se totiž o ozvučovací techniku, která se využívá nejen v obci, ale i na školách, sportovních stadionech, autobusových a vlakových nádražích, v kulturních domech, obřadních síních, nemocnicích apod. Samozřejmě ve specifické podobě rozhlas využívají záchranné sbory. Tato ozvučovací technika má mnohé využití. Rozhlasy pro města a obce jsou však nezbytné i dnes, jelikož umožňují rychle a věcně informovat občany o důležitých událostech. Nic je zatím nedokázalo nahradit, ani třeba internet. Nic nemá tak rychlý efekt, kdy se za krátkou dobu informuje co nejvíce lidí na daném místě.

Elmik.cz – spolehlivý obecní rozhlas

Drátový rozhlas tedy není žádné retro. Jedná se o jednoduché komunikační řešení z hlediska informovanosti a bezpečnosti. Jak je na tom vaše město či obec? Jestli tento komunikační prvek pomalu připomíná právě retro podobu ze starších filmů, obraťte se na firmu Elmik.cz. Ta se zabývá servisem a opravami městských a obecních rozhlasů, stejně tak poskytuje výrobu a instalaci rozhlasové a ozvučovací techniky. Společnost funguje již od roku 1994, má tedy mnoho zkušeností a spokojených zákazníků. Na míru vám vypracuje projekt, poté poskytne dodávku i montáž. A za rozumnou cenu. Firma poskytuje aplikaci rozhlasových zařízení, kamerových systémů, stejně tak i vám je k dispozici nabídka velkoobchodu a maloobchodu s ozvučovací technikou (reproduktory, zesilovače, rozhlasové ústředny).

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */