Finance

Jak můžete ušetřit díky softwarovým licencím?

Bez operačního systému a dalšího softwaru je hardware pouhou soustavou elektronických součástek . Řešení často leží přímo před námi, i když je ukryto v digitálním světě. Problém spočívá v tom, že si často nechceme připlatit za něco, co je pouze virtuální, a navíc jsme si zvykli na pirátské kopie softwaru v minulých dekádách. Avšak dnešní doba přináší změny a požadavek na originální „soft“ je dnes naprostým standardem. Naštěstí existují způsoby, jak získat legální software za mnohem přijatelnější cenu a přitom dodržovat platnou legislativu. Pokud si tedy přejete mít vše v pořádku a zároveň dodržovat poměrně přísné zákony, nemusíte se obávat. Podrobnosti najdete v tomto článku.

V prvé řadě je důležité rozlišit mezi licencemi pro soukromé využití a pro podnikání. To znamená, že i když legálně zakoupíte software, který je určen pro domácnost, můžete se dostat do problémů, pokud ho použijete na firemních počítačích. Je proto nezbytné pečlivě si prostudovat licenční podmínky a vždy pořídit software s ohledem na zamýšlené využití. Například Office 2019 pro studenty a domácnosti rozhodně není určen pro komerční využití. Stejně tak existuje více variant distribuce antivirového programu Kaspersky či Norton Security 360 premium.

Ale kde najít software levněji a přitom legálně? Odpověď je e-shop prolicence.cz. Možná vás překvapí ceny, které jsou značně nižší než běžné ceny počítačových programů. To je způsobeno tím, že se jedná o tzv. druhotné licence. Za druhotnými licencemi se skrývá originální a legální software, který může být za určitých podmínek dále distribuován. Prodejce samozřejmě splňuje veškeré požadavky a tak nemusíte mít obavy, že byste se používáním daného softwaru dostali do problémů se zákonem. Druhotné licence pocházejí z obměněného nebo vyřazeného hardware, deaktivují se a mohou být v budoucnu opětovně použity na jiném zařízení. Na kvalitě to nemá žádný vliv, přece jen jde o elektronický, nikoliv fyzický produkt. Nicméně cena je výrazně nižší ve srovnání s cenou nového softwaru (tj. software, který nikdy nebyl použit).

V e-shopu prolicence.cz naleznete softwarové produkty od Microsoftu, včetně licencí pro Windows, Office, Project, Visio, Windows Server, ale také antivirové programy jako AVG tuneup, AVAST, Kaspersky a mnoho dalších. Můžete si být jisti, že dostanete originální software za skvělou cenu a přitom dodržujete všechny licenční a legislativní požadavky.

Takže pokud hledáte způsob, jak získat legální software za dostupnou cenu, e-shop prolicence.cz je tím pravým místem. Ušetříte peníze a zároveň se vyhnete nebezpečí, které pirátské kopie softwaru přinášejí. Investovat do originálních softwarových licencí je nejen zákonné, ale také zaručuje spolehlivý provoz a aktualizace vašeho softwaru. Ať už jste soukromá osoba nebo podnikatel, vždy je důležité dodržovat právní předpisy a zároveň mít k dispozici spolehlivý a legální software.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */