Bydlení

Co všechno lze čistit s aku stěrkou?

Okenní vysavače se stále vyvíjejí. A proto je nyní můžete pohodlně používat kromě oken i na jiné hladké povrchy, jako jsou samozřejmě zrcadla, ale i dlaždičky, sprchové kouty a mnoho dalších.

Než přišly aku stěrky, mytí oken pro některé mohl být přímo očistec. Bolavá záda i ruce, a i když jste leštila okno sebe víc, vždy se tu a tam objevil nějaký ten kocour. V současné chvíli ale stačí vždy sáhnout po jedné barvě a usnadnit si úklid v každé místnosti vašeho domova. Speciální barevný okennímu vysavači i vám pomáhá dosáhnout opravdu čistých výsledků. Krásně s ním zajedete do okrajů i těžko dosažitelných míst, aniž byste za sebou nechala šmouhy, mapy nebo vám snad stékaly nějaké kapky špinavé vody. Zejména tedy francouzská okna, vitríny nebo zimní zahrady vás mohly opravdu potrápit. Odteď už si ale můžete užít pohodový úklid, který opravdu odsýpá. A to všude, kde nějaké hladké povrchy máte.

Nový vysavač na okna Kärcher WV 6 Plus Multiedition (doporučená cena 2 690 Kč) je multifunkčním pomocníkem do celé domácnosti. Speciální inovativní technologie stěrky z tekutého silikonu mnohem lépe přilne a kopíruje podklad, tím dokáže vysát vodu do poslední kapky. Vyčistíte s ní okna, zrcadla, hladká dvířka dveří či šuplíků. Můžete s ní čistit pracovní plochu v kuchyni i ochrannou zástěnu za varnou deskou. To ale není vše. Urychlí čištění ploch v koupelně. Dokáže bezchybně vyčistit zástěnu sprchového koutu stejně jako hladké velkoformátové dlaždice na stěnách. Když vaše děti při koupání vycákají malou potopu, stačí použít aku stěrku a vysajete vodu mnohem rychleji než klasickým způsobem. Kärcher WV 6 Plus Multiedition je pro rychlejší úklid různých povrchů vybaven čtyřmi barevně odlišenými stěrkami. Při přechodu z oken na dlaždice v koupelně jednoduše vyměníte stěrku za jinou a udržujete hygieničtější domácnost. Je jen na vás, kterou barvou budete čistit okna, kterou pracovní plochy, nebo jakou zvolíte do koupelny.

Vzhledem k tomu, že tato aku stěrka skvěle poslouží při úklidu různých ploch, je vybavena baterií s dlouhým výkonem. Vydrží čistit až 100 minut. Navíc si práci můžete snadno rozplánovat. Display ukazuje kolik času ještě zbývá do vybití baterie. Ergonomický tvar, vyváženost a nízká hmotnost přístroje usnadňuje práci a ulevuje vašim rukám.

Okenní vysavače již nemusí sloužit jen pro mytí oken, ale stávají se univerzálními pomocníky do celé domácnosti.

Více informací naleznete na www.karcher.cz/domacnost. Na blogu www.svetcisteni.cz se můžete podívat na zkušenosti ostatních.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */