Mixér

5 způsobů, jak oslavit zasnoubení

Otázka byla položena a vy jste řekla „ano“ – ostatně kdo by při pohledu na ten úžasný zásnubní prsten s diamantem řekl něco jiného… A tak jste se společně s vaší drahou polovičkou dohodli, že spolu strávíte zbytek života. Určitě budete chtít své zasnoubení oslavit, ale pořádání večírků možná není vaše parketa. Je to naprosto v pořádku, a navíc se nabízí spousta jiných zábavných a slavnostních způsobů, jak oslavit své zasnoubení.

Vydejte se na společný výlet nebo dovolenou

Ať už se rozhodnete odletět někam do tropů, nebo se ubytujete v nedalekém penzionu, víkendový výlet je skvělý způsob, jak strávit nějaký čas o samotě, než začne to bláznivé plánování svatby. Budete vděční za romantický čas strávený jen ve dvou – a můžete to pojmout jako předstupeň líbánek.

Prožijte romantickou noc

Pokud se snažíte vymyslet, jak oslavit své zasnoubení a současně nechcete příliš utrácet, protože již šetříte na svatbu, uvařte si oblíbené jídlo, zapalte svíčky a otevřete si šampaňské! Příjemný (a cenově dostupný) večer s budoucím manželem je pro mnohé ideální způsob oslavy.

Podělte se o svůj příběh

Dejte světu vědět, jak jste ze zasnoubení nadšení! Podělte se s námi o své oznámení o zasnoubení na Instagramu, třeba pomocí hashtagu #reklajsemano. A přidejte fotku toho nádherného zásnubního prstenu z bílého zlata, ať se ostatní propadnou závistí!

Dopřejte si něco hezkého

Během zásnub na vás bude upřena veškerá pozornost, a proto si zasloužíte vypadat (a cítit se) co nejlépe. Dopřejte si rozkošný plánovač, příjemnou péči o nehty nebo třeba misku na prstýnky. Zkrátka něco, co vám udělá radost, protože si to prostě zasloužíte! Je pravděpodobné, že vám členové vaší rodiny a přátelé na oslavu tohoto významného okamžiku také pořídí nějaké zásnubní dárky.

Vychutnejte si příjemnou večeři s rodiči

Vaši rodiče a budoucí příbuzní se pravděpodobně budou chtít také zapojit do oslav! Pokud se ještě nesetkali, je to ideální příležitost, jak je seznámit. Navrhněte něco intimního, například večeři ve vaší oblíbené restauraci. A pokud se již obě strany setkaly, pojměte to jako příležitost k prohloubení vzájemných vztahů. V budoucnu spolu pravděpodobně budou trávit poměrně dost času!

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */