Hubnutí a diety Zdraví a krása

Nejste spokojená se svou postavou? Víme, co funguje!

Stejně jako většina žen, i vy jistě řešíte svou postavu. Pokud je to pravda, podívejte se spolu s námi na několik možností, jak ji vylepšit. Díky tomu budete nejenom spokojena sama se sebou, ale získáte opět ono potřebné sebevědomí.

Trápí vás kila navíc? Pomůže dieta a pohyb

Kila navíc jsou největší problém současných žen. Zapomeňte na „zaručené“ diety z lifestyle časopisů, jelikož fungují jenom krátkodobě. Vaším cílem by měla být změna jídelníčku, jehož hlavním cílem by mělo být:

  • Mít dostatek jídla po celý den – alespoň 5 porcí
  • Jíst menší porce kvalitního jídla
  • Dbát na pestrost – ovoce, zelenina, vláknina, bílkoviny i sacharidy

K jídelníčku samozřejmě patři pohyb. Zapomeňte na hodiny v posilovně, protože ke spalování tuků pomůže aerobní aktivita. Příklad? Třeba jízda na kole, běh, ale také aerobic nebo Zumba.

Noste to správné oblečení

Není žádnou novinkou, že i nedokonalá postava se dá poměrně dobrým způsobem zakrýt. Stačí jenom vědět, co funguje. Nejlepším tipem může být třeba volnější oblečení, stejně jako správná barva. Tou pravou, která zeštíhluje, je rozhodně barva černá, nebo další podobné tmavé odstíny. Zeštíhlující triky v oblékání ale zahrnují i snahu zaujmout jinou částí těla než tou, která má být skryta. Zapomínat ale nemusíte ani na oblíbené stahovací spodní prádlo, které vám pár centimetrů dokáže ubrat.

Pomoci může i moderní medicína

Nedokonalosti vaší postavy se mohou řešit také v kosmetických centrech nebo u lékařů. Jakým způsobem? Pomoci může třeba oblíbená liposukce nebo kryolipolýza. Chcete-li naopak některou vaši partii zvýraznit, můžete vyrazit za plastickým chirurgem. My doporučujeme silikonové implantáty, které jsou dnes tou nejlepší cestou, jak si můžete dodat tolik potřebné sebevědomí. Navíc ceny takových operací dnes rozhodně nejsou tak vysoké, jako tomu bylo v minulosti.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

/* ]]> */